27 pivovarů zaplaví Kostelní náměstí. Dorazí i Ready Kirken

  •  

Bude to již 9. Ústecký pivní jarmark malých a rodinných pivovarů, který se koná 11. května. Ústečany oblíbená celodenní akce, která se těší zájmu nejen pivařů, ale i rodin s dětmi, juniorů či seniorů.

Pivní nabídka bude opět široká a své pivařské umění předvedou zástupci až 27 pivovarů. Vedle tradičních účastníků se představí opět několik pivních nováčků jako například pivovar Krušnohor z Kraslic, Pivotéka nebo pivovar Strašák.

O divadelní program nejen pro děti se postará Divadlo Z půdy, klauni Mireček a Leontýnka se svými bublinkami a pohádkami a oblíbené Divadlo V Pytli. Na hudební scéně vystoupí jako hlavní kapela večera Ready Kirken. Představí se například ZZ Top Revival, Funky Town, The Boom nebo Idio & Idio.

Ochutnávat se budou zajímavé pochoutky i prodávat šperky a výrobky z řemeslných stánků. Zhlédnete kováře nebo brusiče skla. Pro děti bude připravena i výtvarná dílna. Neodmyslitelnou součástí pivního jarmarku je i charita a všechny pivovary věnují 0,50 Kč z každého prodaného piva ústecké nadaci Plamínek naděje.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*