Advent? To je vánoční pivo i výborný oběd Na Rychtě

  •  

Do ústeckého minipivovaru Na Rychtě můžete zajít na dobrý oběd, na večeři a pak hlavně na výborné pivo. Tradičně místní sládci pro adventní čas navařili vánoční speciál – Ústecký Pale Ale 14°. Pivo se jim letos obzvlášť povedlo a vy jej můžete zakoupit i jako dárek.

Vánoční sety se nabízejí v několika kombinacích – Mazel a Ústecký Pale Ale 14°, Mazel a Vojtěch nebo Mazel a Ústecká 11° T.G.M. Pokud chcete vyrazit jen na oběd, pak tu pro vás denně připravují čerstvé menu, které je kombinací tradiční české kuchyně, ale i celosvětových specialit. Tip Šéfkuchaře nabídne vždy něco navíc! Stačí si vybrat.

Jaký je vánoční speciál?

Během celého prosince se bude Na Rychtě točit adventní Ústecké Pale Ale 14°, což je nefiltrovaný silný speciál svrchně kvašený. Pivo s jantarovým nádechem, k jehož chmelení se používá mladá odrůda amerického chmele Amarilo. Jde o odrůdu střední hořkosti s výrazným citrusovým a květinovým aroma.

Pivo patří do varianty klasického anglického piva, které si zachovává jen málo zbytkového cukru a má silnější chmelovou chuť. Vaří se ze sladu českého, bavorského, pšeničného a Pale Ale – speciálně vyrobeného pro „anglické“ typy piv. Krásný advent.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*