Areál Větruše ožil zábavou

  •  

Slunečné počasí a nabitý program vylákal přes tisíc lidí do areálu výletního zámečku Větruše, kde  na všechny čekalo Zahájení turistické sezóny. Zábavné odpoledne si nenechali ujít ani návštěvníci z okolních měst.

První cesta od lanové dráhy vedla ke stánku města Ústí nad Labem, kde příchozí obdrželi soutěžní arch. Jejich úkolem, bylo zjistit odpovědi na tři otázky, které byly umístěny v okolí Větruše. První otázka zavedla turisty do vyhlídkové věže, další cesta směřovala na Humboldtovu vyhlídku a dále k nedalekému popravišti. Součástí bylo ale také splnění kvízu městského muzea. Na úspěšné řešitele pak čekaly zajímavé ceny.

Nadšené děti si nenechaly ujít ani dvě divadelní pohádky. První byla z repertoáru Sváťova dividla, druhé představení obstaralo Divadlo Krabice Teplice. V obležení byly i nafukovací atrakce a zájem dětí upoutala i nejrůznější živá zvířátka, od housat až po telátko. Stranou zájmu nezůstaly ani prodejní stánky na vyhlídkové terase. Největší zájem byl tradičně o malování na obličej, nafukovací balónky nebo různé řemeslné výrobky.

Oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*