Basketbalisté se spojují kvůli splnění snu Dominika

  •  

Už se to zase blíží. Období, kdy fauly, minuté střely, a dokonce technické chyby budou mít v lize basketbalistů svou nesmírnou hodnotu. Za rohem je start třetího ročníku společné charity českého basketbalu, České televize a Konta Bariéry, jež nese nezvyklý název „Bez faulů“.

Její výtěžek tentokrát pomůže na nákladné rehabilitace dvanáctiletému Dominiku Moravcovi ze slezských Těškovic, který by se chtěl stát basketbalistou, ale momentálně bojuje s těžkou nemocí – ischemií míchy.

Každý klub nejvyšší soutěže basketbalistů, včetně ústeckého, si v blížící se nadstavbové části zvolí jeden domácí zápas, kde za každou minutou střelu svého týmu zaplatí do společného banku 100 korun, 200 korun složí za každý faul mužstva a rovnou tisícovku za technickou chybu.

A zapojit se tradičně budou moct i diváci a fanoušci, a to zasláním dárcovské SMS ve formátu DMS BEZFAULU 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777, kdy ceny textových zpráv jsou 30, 60 či 90 korun. Při loňském druhém ročníku charity se podařilo ze všech zdrojů shromáždit téměř 167 tisíc korun.

BK Ústí nad Labem

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*