Basketbalové All-Star Game vyprodalo ústeckou Slunetu

  •  

Ti nejlepší hráči nejvyšší basketbalové ligy se 30. prosince setkali v Ústí nad Labem, kde se uskutečnilo tradiční All-Star Game. Cestu do hlediště si našlo 1 620 diváků. Vyprodaná hala na Slunetě tak sledovala kromě zápasu mezi Mladými puškami a Mazáky také soutěž ve smečování, soutěž o nejlepšího trojkaře či atraktivní zápasy jeden na jednoho. Soupeři předváděli parádní akce, které přiváděli do varu celou halu.

V samotném exhibičním utkání, kde ani tak nešlo o výsledek, zářil domácí hráč Donald Robinson. Jeho příspěvek v podobě 45 bodů mu vyneslo cenu pro nejužitečnějšího hráče utkání. Jeho tým Mazáků nakonec porazil Mladé pušky 133:122.

V dovednostních soutěžích kralovaly zahraniční posily – soutěž ve smečování vyhrál pouhých 188 cm vysoký Kendrick Ray z mistrovského Nymburka. V novince pro letošní ročník, hry jeden na jednoho, dominoval Rayův spoluhráč z Nymburka Dominez Burnett. V soutěži trojek se prosadil mezi čtyřčlennou konkurencí mladý a talentovaný český reprezentant U19 a hráč Pardubic Josef Potoček.

O hudební vystoupení se postaral slovenský rapper Rytmus. Ústecké publikum tak bavil nejen on, ale především předvedená show na palubovce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*