Beachvolejbal si v Ústí zahrajete i v zimě

  •  

Dnes byla vedle fotbalového stadionu otevřena zimní hala pro beachvolejbal. Město ji vybudovalo za 3,9 milionu korun a sloužit bude široké veřejnosti.

„I když je plážový volejbal docela mladý sport, tak hřiště známe z léta. Jsem rád, že jsme se posunuli a umožníme prodloužit sezonu na celý rok. A věřím tomu, že hala bude celou zimu hojně využívaná. Přeji si, ať nová hala slouží nám všem a abychom ji využívali, co nejčastěji,“ řekl primátor města Petr Nedvědický.

Samotná myšlenka vznikla v roce 2017. „ Trvalo to dlouho. Hala se musela vyprojektovat, získat povolení, vysoutěžit zhotovitel a pak samotná realizace. Jsem ráda, že jsme to dotáhli do konce,“ doplnila náměstkyně primátora Věra Nechybová.

Provozovatelem sportoviště je Beach Aréna Ústí. Zimní hala bude určena převážně široké sportovní veřejnosti. Lidé budou moci hrát plážový volejbal i v měsících, které tomuto sportu nepřejí. „Teplota uvnitř haly je 18 stupňů. V provozu bude od října do března, a pak budou k dispozici obvyklé kurty. „Hala bude v provozu od 14:00 do 22:00 hodin a hodina zde bude stát 450 korun,“ dodal provozovatel haly Jiří Maier.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*