Benefiční koncert pomůže už podeváté

Foto z předešlých ročníků.
  •  

V ústeckém domě kultury se 10. června uskuteční 9. benefiční koncert s názvem „Zpíváme pro Tebe“. Jeho pořadatelem je opět Ústecký dětský sbor.

„Devátý ročník benefice je připravován v nelehké době a bude velmi těžké získat pro potřebné rodiny finance, které jim život alespoň částečně usnadní. Přála bych si, aby výtěžek i přesto činil opět minimálně 200 tisíc korun,“ prozrazuje hlavní organizátorka koncertu Martina Zemanová.

V letošním roce bude výtěžek koncertu předán, formou dvou šeků, dvěma konkrétním potřebným rodinám z ústeckého regionu. Jsou to rodiny čtyřletého Vaška a dvanáctiletého Šimona. Jejich příběhy budou zveřejněny na koncertě.

Šimon a Vašek

 

Na benefičním koncertě se, stejně jako v předchozích ročnících, představí Ústecký dětský sbor, sbormistři Martina a Petr Zemanovi, klavírista Václav Krahulík, ze známých osobnosti přislíbili účast Jan Šťastný, Kateřina Brožová, Daniela Šinkorová a Marian Vojtko. Speciálním hostem bude Big Band Hudby Hradní stráže a Policie ČR pod vedením plk. Václava Blahunka. Moderování koncertu se ujmou Jan Šťastný a Kateřina Brožová.

Ti, kdo se nebudou moci z časových důvodů zúčastnit 10. června od 18 hodin koncertu a přesto by chtěli potřebné rodiny podpořit, mohou přispět na účet číslo: 43-8451510217/0100, do textu pro příjemce uvést „Pro Vaška a Šimona“.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*