Bezdomovec u zimního stadionu obtěžoval kolemjdoucí

Střážníci našli , 23. ledna, u ústeckého zimního stadionu zanedbaného muže, který obtěžoval své okolí. Neznámí člověk ležel na zemi a spal. Po probuzení zjistili, že je v podnapilém stavu, a že se jedná o bezdomovce. Policisté jej poučili, kam a na koho se má obrátit v případech, kdy nemá co jíst nebo nemá kde spát a z místa ho vykázali.

Ve stejný den proběhla na Severní Terase akce, zaměřená na neoprávněné užívání veřejného prostranství  a neoprávněné budování provizorních příbytků bezdomovci. Této akce se zúčastnili vedle strážníků i pracovnice městského obvodu Severní Terasa.

Během dne bylo ze svých nelegálně zbudovaných příbytků vykázáno šest osob z horní části Konvalinkového vrchu a pět osob z katastru Bertina údolí.

V obou případech  strážníci donutili bezdomovce nepořádek, který po nich zbyl uklidit s poučením o nebezpečí používání otevřeného ohně, hlavně pak v nelegálních příbytcích postavených buď přímo nebo v těsné blízkosti parovodů, rozvodných stanic nebo  jiných veřejně prospěšných zařízeních.

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*