Běžecké závody omezí na Střekově dopravu

  •  

Další ročník běžeckého závodu RunTour, který se v Ústí nad Labem uskuteční v sobotu 26. května, způsobí dopravní komplikace zejména na Střekově.  Od 11:00 hodin do cca 15:00 hodin uzavřeny ulice Národního odboje, Děčínská, Železničářská v celém úseku a most Dr. Edvarda Beneše. Kruhový objezd u zastávky ZPA bude průjezdný.

Uzavírka na Střekově odkloní i městskou dopravu.  Linky číslo 9, 13, 17, 27, 60 a 62 budou jezdit po objízdné trase. Zrušeny budou zastávky MHD Střekov nádraží ČD, Třebízského, Děčínská, Krajský soud a zastávka ZPA směr Kamenný Vrch/Svádov. Na trolejbusových linkách číslo 60 a 62 bude zavedena náhradní autobusová doprava.

Objízdná trasa pro linky číslo 9, 13, 17, 27, 60 a 62 – spoje pojedou obousměrně přes Předmostí a dále přes Mariánský most do zastávky ZPA směr Krajský soud, která bude v době uzavírky obsluhována obousměrně všemi spoji (viz plánek).

Linka 9 – ze zastávky ZPA pojede bez zastavení přes Kamenný Vrch do zastávky Karla IV. a dále po trase. Při zpáteční jízdě pojede ze zastávky Karla IV. bez zastavení do zastávky ZPA a dále na Mírové náměstí a po trase.

Linky 13, 60 a 62 – obousměrně budou obsluhovat pouze zastávku ZPA směr Krajský soud a dále po trase.

Linky 17 a 27 – obousměrně budou obsluhovat zastávku ZPA směr Krajský soud a dále obousměrně pojedou přes zastávky Kamenný Vrch škola, Kamenný Vrch, Poslední cesta, Novosedlické náměstí, V Zeleni, Šafaříkovo náměstí a Karla IV. – na objízdné trase zastavují na všech zastávkách.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*