Burianova a Marvanova ulice by se mohla dočkat více míst pro parkování

  •  

Úpravy v Marvanově a Burianově ulici na Severní Terase se nezdají místním. Na několika místech se nový asfalt už drolí, úzký pás zeleně mezi novými obrubníky a chodníkem je rozježděný těžkými nákladními auty a některé obrubníky jsou poškozeny.

Proto se na Severní Terasu vydala na místní šetření primátorka města spolu s vedoucím odboru dopravy a majetku Daliborem Dařílkem. Situaci v ulici probrali s místním občanem Václavem Ouředníkem.

„Není mi lhostejné, když se občanům nelíbí, co město dělá. Chci se proto sama přesvědčit, jak se věci mají. V této ulici máme pro občany snad dobrou zprávu. Současné řešení je jen provizorní a práce budou pokračovat na jaře,“ vysvětlila Věra Nechybová.

Po dokončení úprav by mohl být v místě navýšen počet parkovacích míst rozšířením vozovky pomocí zatravňovacích dlaždic.

„V rámci současného řešení jsme před zimou opravili propadlé kanalizační vpusti a výmoly, aby tu přes zimu nebyly kaluže a bláto. Kvůli novému asfaltovému pásu byly položeny i obrubníky. Případné závady budeme reklamovat. Ideální by bylo navýšení parkovacích rozšířením vozovky například formou zatravňovacích dlaždic, které by překryly dnes již stejně rozježděné pruhy zeleně a auta už by ho neničila,“ dodal Dalibor Dařílek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*