Café Nobel na lovu tajemných UFO

  •  

Co je a co už není UFO a jak se tento fenomén zkoumá? Je to vůbec možné bez zatížení senzačními představami o „létajících talířích“ a „malých zelených mužíčcích“? Jaké úkazy lidé nejčastěji považují za UFO? O tom bude ve čtvrtek 9. května v ústecké kavárně Bárka povídat publicista a badatel v oblasti záhad Vladimír Šiška.

Návštěvníkům přednášky budou představeny nejnovější a nejzajímavější případy „neidentifikovaných létajících objektů“ – UFO v Čechách, včetně možnosti jejich vysvětlení, hypotéz i nejrůznějších spekulací. „Zauvažujeme také nad tím, jaký dopad na naši civilizaci by mělo, kdyby se mimozemská hypotéza o UFO skutečně zakládala na pravdě a jaké by byly možné scénáře mimozemské návštěvy. Své k tomu mohou říci i sami návštěvníci,“ zve koordinátor cyklu Café Nobel Frederik Velinský.

Vladimír Šiška se zabývá záhadnými a špatně vysvětlitelnými jevy a také neobjasněnými otázkami historie. Především je ale zakladatelem a vedoucím „Projektu Záře“, který už přes dvacet let zaznamenává, statisticky zpracovává a vyhodnocuje poznatky o UFO a dalších anomálních jevech na území České republiky, a to v součinnosti s astronomy, meteorology, armádními specialisty či odborníky na problematiku letectví a leteckého provozu.

Přednáška v kavárně Bárka kafe v Ústí nad Labem začne v 18:00 hodin. Místa si můžete rezervovat na adrese barkakafe@fokuslabe.cz. Další informace o Café Nobel naleznete na cafenobel.ujep.cz.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*