Castingu na Rapla se zúčastnily stovky zájemců

  •  

Přípravy na natáčení pokračování úspěšného televizního seriálu Rapl jsou v plném proudu. Děj seriálu se z Karlovarska přesouvá především do Ústí nad Labem a okolí.

Případné setkání a hraní po boku dalších předních českých herců v seriálu byl hlavní důvod těch, kteří přišli do Kulturního domu v Ústí nad Labem, kde se odehrával casting na epizodní role do pokračování úspěšného seriálu.

V prostorách ústeckého kulturáku se od začátku castingu tísnilo několik desítek nedočkavců. Někteří se přišli registrovat vůbec poprvé, jiní již měli zkušenosti s natáčením.

„Objevila jsem se v Dešťové víle, která se točila v Zubrnicích a malou roličku jsem si zahrála i v koprodukčním filmu Radeckého pochod. Ten se natáčel v Křimově u Chomutova,“ svěřila se Eva Šlégrová z Ústí. Ona, stejně jako všichni ostatní, musí nyní čekat, až se jim z produkce České televize ozvou.

„Na casting do Ústí přišlo 646 lidí z celého kraje,“ řekla Barbora Hyšková z Filmové kanceláře Ústeckého kraje.

Druhá série Rapla se má více soustředit na charaktery obětí kriminálních činů a na prostředí, z nějž vzešly. „Děj jsme přestěhovali z Krušných hor do Ústí nad Labem, řeka bude mít v sérii jednu z hlavních rolí. Točit se bude také na Mostecku a podíváme se do Děčína, kde jsme točili Cirkus Bukowsky,“ vypočítal režisér a scenárista Jan Pachl.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*