Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Míša. Zdroj: Centrum pro zvířata v nouzi Ústí nad Labem
  •  

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

Míša

Míša

Pes, kříženec asi 45 cm vysoký. Má střední srst, černé barvy. Věk 1 rok. Míša je trochu opatrnější, potřebuje vychovat, protože se mu do teď nikdo nevěnoval. Hodí se k domku.

Franta

Franta

Pes, kříženec asi 35 cm vysoký. Má delší, rozčepýřenou srst, plavé barvy. Věk asi 1 rok. Franta je mladý pejsek, který asi nic hezkého nezažil. Zpočátku se trochu bojí a potřebuje klidný a citlivý přístup a vše bude v pořádku. Hodí se k domku.

Daisy

Daisy

Fena, kříženec asi 50 cm vysoká. Je hladkosrstá, černá s žlutými znaky, které jsou černě žíhané a bílou náprsenkou. Věk asi 2 roky. Daisy je přátelská a hodná fenka. Hodí se k domku.

Bobina

Bobina

Fenka, kříženec yorka asi 30 cm vysoká. Stáří asi 1 rok. Má delší srst, tmavě šedé barvy, žlutými znaky a bílou náprsenkou. Bobinka je z počátku nedůvěřivá, potřebuje čas, by se přizpůsobila a zvykla si. Hodí se jako společník.

Glen

Glen

Pes, kříženec asi 1 rok starý. Má střední srst, šedé barvy s drobnou, bílou náprsenkou. Glen je temperamentní a živý pejsek. Hodí se pouze k domku, protože nechce být doma sám a ničí nábytek.

Rozárka

Rozárka

Kočička, asi 10 měsíců stará. Má střední srst, mourovato – bílé barvy. Zatím je dost bojácná. Potřebuje, aby se jí někdo věnoval a zvykne si bez problému. Hodí se jako společník.

Zdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*