Česká miss u primátorky

  •  

Na magistrát zavítala nová Česká miss. Ústeckou rodačku Leu Šteflíčkovou přivítala primátorka Věra Nechybová a její náměstek Pavel Dufek.

„Jsme na vás moc hrdí, gratulujeme k tomu, co se vám povedlo a přejeme hodně dalších úspěchů. Máme štěstí, že naše město dosahuje řady úspěchů a žije u nás mnoho šikovných lidí, kteří patří ve svém oboru k nejlepším a Ústí nad Labem vzorně reprezentují,“ řekla Věra Nechybová a předala návštěvě jako dárek hodinky, které by jí mohly pomoci s organizováním času.

Milá a bezprostřední dívka vyprávěla o své práci v modelingu, kterému se věnuje od třinácti let i o zkušenostech ze soutěže a také o tom, že jí v prosinci čeká klání o Miss Universe v thajském Bangkoku.

„Do Ústí se dostávám v poslední době jen na pár dní. Ale v Praze vzpomínám a chybí mi hlavně zdejší zeleň. V Doběticích jsem to měla jen kousek do krásné přírody, mám moc ráda pohled na město z Větruše a spoustu dalších věcí tady,“ svěřila se Lea. Jak dodala, nedrží žádnou speciální dietu, ani se příliš netýrá ve fitku. Ale do paměti se jí natrvalo zapsaly tréninky u boxera Lukáše Konečného. „I když jsem se občas snažila, nedalo se to ošidit. Bylo to tvrdé, ale stálo to za to. Holky, které se chtějí modelingu vážně věnovat, by něčím takovým určitě měly projít,“ doporučila Lea.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*