Češky začnou s Finskem. Turnaj bude propojen i se Street Floorball League

Foto: ceskyflorbal.cz
  •  

Už během prvního zářijového víkendu se nejlepší ženské týmy světa představí v Ústí nad Labem. České florbalistky čeká na úvod programu Finsko, sobotní program navíc doprovodí závěrečný turnaj letní série Street Floorball League.

Na turnaji Euro Floorball Tour se pravidelně potkává čtveřice nejlepších florbalových týmů světa – Česko, Finsko, Švédsko a Švýcarsko. Zářijový podnik v severních Čechách navíc odstartuje ostrohou herní přípravu, která vyvrcholí šampionátem v Singapuru.

České reprezentantky se s ostatními týmy top čtyřky potkaly naposledy vloni na podzim, kdy ve švédské Uppsale útočily na cenný skalp výběru Tre Kronor, který jim nakonec unikl jen o vlásek. Až v závěrečné části pak ztratily vyrovnanou bitvu s Finskem a na závěr přetlačily Švýcarsko. Dá se tedy očekávat, že na fanoušky čeká ve Sportcentru Sluneta na sklonku letních prázdnin opravdu prvotřídní florbalová podívaná.

Do prodeje již také zamířily vstupenky, které jsou k dispozici v síti Ticketportal. Na páteční a nedělní program je možné si zakoupit celodenní lístky, které obsahují oba zápasy. Na sobotu, kdy čeká na fanoušky ve SC Sluneta severské derby a bitva Češek se Švýcarskem, se budou lístky prodávat na každé střetnutí zvlášť.

Navíc celý den protkne také Street Floorball League. Oblíbená letní série zde ukončí svůj již šestý ročník a bude k vidění v přilehlé fanzóně, kde kromě turnaje pod širým nebem čeká na fanoušky spousta další zábavy, o níž se kromě pořadatele postará i domácí oddíl Florbal Ústí.

 

Rozpis zápasů:

Pátek 1. září

16.00 Švýcarsko – Švédsko

19.00 Česko – Finsko

Sobota 2. září

15.30 Švédsko – Finsko

19.00 Česko – Švýcarsko

Neděle 3. září

12.00 Finsko – Švýcarsko

15.30 Česko – Švédsko

*Časy zápasů se můžou změnit v závislosti na TV

 

Ceník vstupenek:

Celodenní vstupné (pátek, neděle)

  1. kategorie: 390 Kč
  2. kategorie: 250 Kč

Jednotlivé vstupné (sobota)

Česko – Švýcarsko

  1. kategorie: 340 Kč
  2. kategorie: 230 Kč

Finsko – Švédsko

  1. kategorie: 150 Kč
  2. kategorie: 100 Kč

  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*