Chabařovičtí fotbalisté potěšili děti v nemocnici

  •  

Fotbalový Slovan Chabařovice a jeho přátelé zpříjemnili Vánoce dětem, které musí svátky trávit v ústecké Masarykově nemocnici.

Karel Král za vedení klubu a Petr Doubek za A-mužstvo, hrající I. B třídu, donesli nemocným dětem vánoční dárky od rodičů a fanoušků Slovanu.

„Před několika lety jsme při obnově mládeže začínali s osmi dětmi, teď jich u nás trénuje přes osmdesát. Nejen z fotbalu víme, že zdraví je to nejdůležitější. A když jsme se rozhodli podpořit děti v ústecké nemocnici, mělo to mezi rodiči našich malých fotbalistů a mezi příznivci velký ohlas. Chabařovickým patří díky,“ vzkázal Karel Král.

Společenské hry malým pacientům ukrátí čas, jednu věnoval i fotbalový reprezentant Michael Lüftner, odchovanec Slovanu Chabařovice a nyní hráč dánského FC Kodaň. Kromě toho děti dostaly i plyšáky a další hračky. „Moc si toho vážíme,“ potěšilo Marii Lulkovou, vrchní sestru Dětské kliniky, která léčí i onkologické pacienty.

„Jsem moc rád, že jsme se s paní Lulkovou na této akci domluvili. Věřím, že dárky udělají nemocným dětem radost a vykouzlí jim úsměv na tváři,“ uvedl Petr Doubek, momentálně zraněný tahoun týmu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*