Činoherák má za sebou premiéru

  •  

Činoherní studio zatím neví, co divadelníky v budoucnu čeká. Za sebou má streamovanou premiéru Ibsenova komediálního dramatu Heda Gablerová. „Jedno je jisté, před Vánoci vydáme dvě
kompilace písniček. Budou k prodeji na flash kartách. Jedna se jmenuje Písničky z Vánočky a budou na ní všechny písničky z inscenace Vánoční hra aneb O tom slavném narození,“ uvádí Petr Kuneš. Na druhé kompilaci zase budou autorské písně z inscenací Činoherního studia z let 2015 až 2020.

V Činoheráku se také chystají natočit videozáznam dvou inscenací – Sen noci svatojánské a Malý princ. Točit budou filmově, aby nabídli divákům jiný pohled, než je běžný u klasického záznamu divadelního představení. „Umístíme ho na YouTube a diváci si budou moct zakoupit jejich záznam prostřednictvím vstupenek,“ říká Kuneš. Kromě toho už herci začínají zkoušet inscenaci Harila aneb Čtyři z punku a pes. Představení by mělo mít premiéru na přelomu ledna a února 2021. „Uvidíme, zda bude možné ji poprvé představit jako klasickou premiéru v divadle či jako online stream prostřednictvím internetu,“ uzavírá.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*