Činoherák zve na další premiéru sezóny

  •  

Na velikonoční svátky přichystalo Činoherní studio další sezónní premiéru, v živých online streamech představí po tři za sebou jdoucí dny rodinnou a veselou inscenaci Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání.

„Diváci se mohou opět těšit na živou hudbu, která bude zase multižánrová. Pak samozřejmě na skvělý veršovaný text Tomáše Vůjtka a na spoustu veselých situací. Zkrátka na odlehčené zpracování známého příběhu, které by mělo každého potěšit v téhle těžké době,“ přibližuje režisér Jan Plouhar Pašijovou hru. Ta svým tématem i autorským týmem navazuje na oblíbenou Vánoční hru uváděnou pravidelně v době Vánoc na domovské scéně.

Premiéry budou za sebou ve čtvrtek 1. 4. od 19.00, pátek 2. 4. od 18.00, sobota 3. 4. od 15.00 a v neděli poběží od 15.00 do půlnoci záznam. Vstupenky sežene zde.

Stejně jako u Vánoční hry, tak i u Pašijové hry doprovází děj na jevišti živá kapela, autory originálních písní jsou František Marek a Anežka Škrnová. Režisér Jan Plouhar s dramaturgem Lukášem Černochem do inscenace obsadili kompletní herecký tým Činoherního studia. V roli Piláta se tak diváci setkají s Jaroslavem Achabem Haidlerem, Anděla ztvárnila Andrea Berecková, Máří Magdalénu pak Annette Nesvadbová a dva hostující herci, Jan Jankovský a Kryštof Rímský, vystupují vedle Adama Ernesta jako Tři generálové.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*