Cyklisté, chodci i běžci budou soutěžit o kolo

ilustr. obr.
  •  

Ústí nad Labem se počtvrté připojilo ke kampani Do práce na kole.

Letos se zaměří nejen na cyklisty. V kampani budou soutěžit dvou až pětičlenné týmy, které se zaregistrují do konce dubna na stránce www.dopracenakole.cz. Ti, kteří se stihnou zaregistrovat ještě do konce března, uhradí částku 195 korun, dubnové startovné je 250 korun.

„Letošní novinkou je možnost registrace pro běžce, chodce, ale i bruslaře, vyznavače skateboardů, longboardů a vůbec všech šetrných způsobů dopravy, ale i pro vozíčkáře,“ uvedl cyklokoordinátor Jaromír Veselý.

Hlavní soutěžní kategorií je pravidelnost, ale oceněni opět budou i ti, kdo najedou nejvíce kilometrů – kategorie výkonnost. I letos se bude vyhlašovat cyklozaměstnavatele roku z firem, které podporují své zaměstnance v tom, aby se do zaměstnání dopravovali na kole,během i pěšky. Další soutěžní kategorií je Kreativita, kdy se bude hledat autor nejhezčí fotografie s cyklotématikou.

Letošní hlavní cenou v Ústí nad Labem bude klasické městské kolo značky Specialized, jež vyhraje vylosovaný účastník z týmů, které se umístí na prvních třech místech v kategorii pravidelnost. Všichni soutěžící dostanou kvalitní tričko s originálním grafickým potiskem kampaně.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*