Cyklocentrum bude nově půjčovat kola

ilustr. obr.
  •  

Ústecko patří mezi regiony s výbornými podmínkami pro cyklistiku. Na své si přijdou milovníci pohodlných a rovných tras, kterým dominuje Labská stezka, ale i vyznavači náročnější cyklistiky, kteří zdolávají České středohoří nebo Krušné hory.

Cyklistická sezóna začala a město Ústí nad Labem se na ni připravilo s řadou osvědčených aktivit, které se každoročně těší velké oblibě a letos přibude i nová služba, půjčování kol v městském cyklocentru.

„V Cyklocentru města Ústí nad Labem, které je v prostoru „Zanádraží“, přibylo deset městských kol, která budou k dispozici veřejnosti,“ uvedla Hanka Slawischová, vedoucí oddělení cestovního ruchu. V současnosti se ještě řeší poslední technické záležitosti vlastního systému půjčování, ale už brzy bude možné tato kola využít. Půjčovné by mělo být v nižší sazbě než např. u Českých drah, které tuto službu také nabízejí.

Cyklocentrum je veřejnosti otevřené denně od 8 do 20 hodin včetně víkendů. Návštěvníci tady můžou využít jak základní informační služby zaměřené na cykloturistiku, tak i drobný servis, uskladnění nebo umytí kola či sprchu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*