Cyklokemp Loděnice otvírá své brány charitativním během

  •  

Již čtvrtý rok otvírá Cyklokemp Loděnice své brány veřejnosti. Letošní sezónu oficiálně zahájí sportovní akcí, a to 3. Charitativním během Plamínku naděje v sobotu 22. dubna. Areál samotného kempu se nachází 10 minut chůze od termálního koupaliště Brná proti proudu řeky Labe a díky poloze na Labské stezce je ideálním místem na ubytování pro cyklisty, cykloturisty, turisty, sportovce a vodáky.

Všichni hosté i návštěvníci zde najdou široké sportovní zázemí – antukové hřiště na volejbal a nohejbal, půjčit si mohou šlapadlo, loďku a nově i paddleboard. Nejmenší výletníci se mohou vyřádit na velkém dětském hřišti nebo v bazénku s vodotryskem. Všem hostům je k dispozici wi-fi připojení, restaurace a dvě prostorné terasy s kapacitou až 180 lidí, teplé a studené občerstvení.

Ubytování je možné ve vlastních stanech, karavanech nebo v 5 chatách a bungalovech. Všichni ubytovaní mají k dispozici sprchy s teplou vodou, základní servis kol, možnost uzamykatelné úschovy i usušení. Slušné a příjemné zázemí, nabídka služeb i zajímavé okolí dělá z areálu místo na krátkou aktivní dovolenou, víkendovou akci, místo pro pořádání narozenin, svatebních hostin a firemních večírků.

Celou sezónu se tu budete moci těšit na řadu akcí. Hned po zahajovacím běhu s Plamínkem se budou v Loděnici pálit čarodějnice – 29. 4. s tradičním opékáním buřtů, rejem masek a upálením čarodějnice. V květnu – 14. 5. bude Jarní odemykání Labské cyklostezky. Akci pořádá město Ústí nad Labem a Destinační agentura České středohoří, o.p.s., a připraven bude celodenní bohatý program pro rodiny s dětmi i širší veřejnost.

V srpnu si můžete v Cyklokempu Loděnice změřit své síly během závodu Magor race – 11.–12. 8. a v září rozběhne stezku 4. Rychtářská 12°km – 9. 9. během pro celou rodinu. Sezónu zakončí festival – Hudební zavírák na Labi – 23. 9. Během letních měsíců budou v Cyklokempu probíhat další hudební a kulturní akce, o kterých se můžete informovat na facebookových stránkách  www.facebook.com/CyklokempLodenice nebo na internetových stránkách www.cyklokemplodenice.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*