Cyklokemp Loděnice se chystá na sezonu

  •  

Ústečany oblíbené místo odpočinku při cyklo vyjížďkách po Labské stezce, místo vhodné pro sportovní i soukromou akci a v sezoně především kemp nejen pro cyklisty, se připravuje na svou třetí sezonu 2016. V kempu proběhly stavební i interiérové úpravy.

Na horní terasu přibyl bezbariérový vstup po můstku od parkoviště, novou podlahu i vymalování má restaurace. Provozovatel počítá na sezonu i s možností půjčení loděk a šlapadla (to už u mola kotví nyní) nebo kol. Lehkou úpravou a čištěním projde bazének, chatky i horní toalety. Rozšíří se repertoár jídel. O víkendech se k hranolkům a klobásce přidá polévka, šopský salát i gulášek. Od května pak i špízky na grilu. Vše podle přání a poptávky hostů!

Své brány otevře kemp oficiálně 30. dubna – na Čarodějnice, kdy se zde uskuteční 2. Charitativní běh s Plamínkem s následným opékáním buřtíků. Během dubna bude cyklokemp otevřen dle počasí, a to především o víkendech nebo v odpoledních hodinách.

Aktuální informace najdete na facebookové stránce www. facebook.com/CyklokempLodenice. Cyklokemp Loděnice se těší na vaši návštěvu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*