Cyklokemp Loděnice zve na výlet

  •  

Cyklokemp Loděnice během září ještě zůstává v letním režimu a bude otevřeno každý den. Připravena je nabídka pizz, panini, čerstvá hotovka nebo polévka, hermelín, utopenec a jiné pochutiny. Pokud nejste cyklista a rádi se projdete, lze si udělat i příjemný pěší výlet, který zakončíte právě v Cyklokempu Loděnice.

Začnete na parkovišti u Labské bašty, kde můžete nechat své auto, a vydáte se podél Labe ke zdymadlu. Poté podchodem a vzhůru po značce Ovčáckou cestou k hradu Střekov. Na hradě můžete absolvovat zastávku nebo přímo prohlídku. Dál pak budete pokračovat lesem směrem na Vysoký Ostrý s krásnou vyhlídkou. Odtud po značené naučné stezce lesem. Po čtyřech kilometrech se cesta stáčí dolů podél potoka. Vyjdete v Brné u kapličky. Odtud projdete již jen dolů k trati.

Celkem na vás čeká 10 kilometrů s občerstvením a osvěžením v bazénku v Cyklokempu Loděnice. Zpět pro auto se vrátíte autobusem. Pokud dáváte přednost autobusu i pro cestu tam, pak vystoupíte rovnou pod hradem a vystoupáte vzhůru k hradu ulicí Na Zacházce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*