Dance Center Marverci funguje 25 let

Dance Center Marverci je jedním z nejpočetnějších oddělení DDM v Ústí. Taneční škola s tradicí 25 let funguje pod DDM a ZpDVPP Ústí nad Labem, p.o. Široká škála tanečních stylů, jako jsou STREET DANCE, HIP HOP, SHOW DANCE a další, kvalitní lektoři a profesionální přístup, přesvědčilo více jak 200 tanečníků různého věku navštěvovat právě tuto taneční školu, i přes velikou konkurenci, která v Ústí nad Labem bezpochyby je.

Dance Center Marverci pořádá každoročně přehlídku svých tanečních formací v Severočeském divadle opery a baletu, a to vždy v březnu, před zahájením soutěžní sezóny. Tato akce nese název Enjoy Dancing a letos se bude konat jubilejní 10. ročník.

Tanečníci z DCM se za dobu svého působení mohou pyšnit mnoha tituly mistrů republiky i mistrů světa. V loňské taneční sezóně tanečníci vybojovali zlatou medaili na československém finále soutěže Taneční skupina roku v kategorii Show Art s choreografíí „Polární express“ v dětské věkové kategorii a současně zlaté medaile na grandfinále Czech Dance Masters se stejnou formací. V juniorské věkové kategorii tanečníci získali bronzové medaile s choreografií „Stay a bit longer to save me“ v disciplíně Show Art v obou tanečních ligách, jak na Taneční skupině roku, tak na Czech Dance Masters.

Nejmladší taneční DCM vybojovali taktéž dvojnásobný mistrovský titul v obou ligách s choreografií „Neposední andílci“, rovněž v disciplíně Show Art. V DCM nechybí ani rodičovská věková kategorie, která na grandfinále Czech Dance Masters získala stříbrné medaile s choreografií „North side story“. Aktuálně tanečníci DCM připravují nové taneční formace, se kterými se již brzy  zúčastní regionálních kol ligových tanečních seriálů.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*