Děti popíjely vodku před ústeckou prodejnou

  •  

Krátce před dvacátou hodinou byla v pátek 5. ledna vyslána hlídka ústeckých strážníků do ulice SNP k prodejně Norma. Na operační středisko městské policie bylo totiž oznámeno, že se zde skupinka mladých lidí nevhodně chová a podpaluje papíry.

Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno sedm osob, které zde, dle operátora, který celou skupinu sledoval na kamerovém systému, popíjely alkohol. Šetřením bylo zjištěno, že ani jednomu z této skupiny nebylo osmnáct let, a dokonce dvě osoby byly mladší patnácti let.

Všichni se k požívání alkoholu strážníkům doznali. Na dotaz hlídky, kde k alkoholu přišli, dotyční odpověděli, že alkohol, jímž byla láhev vodky, jim podal neznámý člověk, který však po příjezdu strážníků z místa utekl.

U osob mladších patnácti let byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu, která byla pozitivní. Oba patnáctiletí byli strážníky odvezeni do místa svého bydliště, kde byli předáni zákonným zástupcům.  Celý případ bude dořešen orgánem sociálně – právní ochrany dětí Magistrátu města Ústí nad Labem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*