Děti si užily svůj den

  •  

V prostorách trolejbusové vozovny ústeckého Dopravního podniku ve Všebořicích se konal už posedmé Dětský den otevřených dveří. Více než tisícovka návštěvníků si užila  zábavné a sportovní soutěže o ceny spolu s bohatým doprovodným programem.

 ,,Velice nás potěšil zájem o naši akci, kterou jsme mohli po dvou letech vládních restrikcí znovu uspořádat. Poděkovat bych chtěla především všem zaměstnancům naší společnosti, kteří akci pro vás perfektně připravili, ale také ostatním účastníkům, kteří měli připravené soutěže a po celou dobu se dětem věnovali. Celá tato akce by se nemohla uskutečnit bez partnerů, kterým patří velký dík za poskytnutí sponzorských darů,“ uvedla výkonná ředitelka dopravního podniku Simona Mohacsi.

Děti si mohly nechat namalovat oblíbené airbrush tetování, užily si dětské koutky s exhibicemi Policie ČR, městské policie a ústeckých hasičů. Dále bylo k vidění vystoupení STK Gebert, ústecký Slovan, Florbal Ústí nad Labem, ale i roztleskávačky nebo oblíbená Balónková Evička. Na své si přišli i dospělí účastníci, kteří si zasoutěžili o zajímavé ceny.

,,Samozřejmě jsme ani v letošním roce nezapomněli na dospěláky a ti si mohli zasoutěžit ve vědomostním kvízu o telefon Xiaomi Mi 11 lite 5G, který do soutěže věnoval Dopravní podnik města Ústí nad Labem. Dále se soutěžilo o rodinné vstupné na Bezva fest – největší rodinný festival v ČR nebo o super prémiové krmivo od společnosti Platinum,“ uvedl Martin Prachař, předseda představenstva dopravního podniku.

Nechyběla přehlídka vozového parku a ostatní techniky dopravního podniku, prohlídka haly údržby trolejbusů, expozice pevného trakčního vedení a veřejného osvětlení nebo vozidlo odtahové služby. Strážníci z oddělení prevence kriminality a dopravní výchovy rozvinuli mobilní dopravní hřiště a svůj prezentační stan. Na mobilním hřišti nepřetržitě „řádily“ děti na koloběžkách a v prezentačním stanu prokazovaly svoje znalosti z oblasti bezpečnosti silničního provozu, kterého se mimo dětí, zúčastnili i jejich rodiče.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*