Dostál: Kulturní rok v Ústí byl povedený

  •  

Rok 2016 hodnotí Kulturní středisko města Ústí nad Labem jako velmi úspěšný. „Jak v Kulturním domě a Národním domě i Letním kině proběhla řada akcí. Ani během jedná jsme nezaznamenali nějaké vážnější problémy a přišlo mnoho diváků,“ pochvaluje si ředitel Kulturního střediska Ivan Dostál.

Opravdu mimořádný úspěch zaznamenalo Letní kino. Areál se stal oblíbeným u pořadatelů různých kulturních akcí. „Ukazuje se, že pokud pořadatelům nabídnete zajímavé místo a solidní zázemí, které zde je, tak mají zájem zde své akce dělat. Mnozí z nich si Letní kino již zarezervovali i na příští rok,“ uvedl Ivan Dostál. Rekordní návštěvnost tu byla při narozeninovém koncertu Michala Davida. Skvěle obstálo i Labské léto, Pivovarské slavnosti nebo Festival dřeva.

Letní kino během zimy čekají nějaké údržbové práce, aby bylo příští léto zase připravené. Budou se zde muset pokácet některé další stromy, což je možné jen v době vegetačního klidu. Jsou již velmi staré a mohly by ohrožovat bezpečnost návštěvníků.

Ale i další místa nezahálela. Kromě plesů se v Kulturním domě povedla vystoupení Věry Špinarové nebo Tomáše Kluse. V Národním domě pak letošní jubilejní ročník Jazz & Blues festivalu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*