FC Tiradores hledá ženy a dívky

  •  

Futsal, někdy též hra označovaná jako malá kopaná, kde hokejovým způsobem střídají 4 hráči v poli a záda jim kryje jeden brankář.

Ústí nad Labem má snad vůbec největší počet týmů v okresních soutěžích, minimálně v Ústeckém kraji, dost možná pak patří počtem i mezi nejzastoupenější v České republice. Jedním z mnoha jsou i FC Tiradores, tým, kde jde o víc než jen o futsal.

Klub FC Tiradores vznikl v prosinci 2010, tehdy měl pouze 8 zakládajících členů. Šlo hlavně o partu mladých kluků, kteří už dlouho působili jako celek na amatérské úrovni mimo všechny mistrovské soutěže. Po prvním vyhraném turnaji se rozhodli, že to zkusí oficiálně. Dnes se základna rozrostla a klub opět rozjíždí projekt Ladies.

Hned ve své první sezóně v soutěžích FAČR získali Tiradores jako nováček 2.místo ve 3.třídě přeboru Ústí nad Labem, čímž automaticky postoupili o soutěž výš. V klubu se netají tím, že by časem rádi vyšplhali ve futsalové hierarchii co možná nejvýše, avšak jako všude ve sportovním světě i zde jsou limitující částkou finanční prostředky. „Jsme rádi za každou podporu našich fanoušků, kterým bychom touto cestou rádi veřejně poděkovali, stejně jako nalákali případně další nové. Plánujeme znovu rozjet projekt Ladies, tedy vytvořit znovu nábor žen a dívek, stejně jako časem vytvořit konkurenci juniorským týmům Combixu. K tomu však už budeme potřebovat jistě několik sponzorů,“ řekl vedoucí klubu Daniel Brzák.
Radek Jakubec


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*