Festivalem Malý Hamburk opět ožijí Městské sady

  •  

V ústeckých Městských sadech probíhá každou neděli od 14 hodin hudební festival Malý Hamburk. Jinak tomu nebude ani v neděli 23. července. Zpříjemněte si proto nedělní odpoledne poslechem živé hudby. Vstupné je zdarma a stánek s občerstvením nebude chybět.  Pokud to nestihnete tuto neděli, tak hudební festival trvá až do 24. září.

Program na 23. 7. 2017: 

14.00

Martina Trchová – v duu s kytaristou Patrikem Henelem. Martina je dlouhodobě jednou z nejuznávanějších folkových osobností u nás.

15.00

Igor Barboi trio – trojice mužů v čele s ruským akordeonistou Igorem Barboiem. Doplňují jej slovem a na violoncello Vojta Čermák – člen Severočeské filharmonie a Martin Herbst – pracovník Regionálního muzea v Teplicích a kytarista.

16.00

Kitiboys – zpěvačka Macela Kiticzka Nováková,  je v Ústí několik let hnacím motorem projektu Eňo Ňůňo zazpívá za doprovodu Jirky Straňka (kytara) a Marka Mrvíka (kontrabas). Ačkoli se Marcela pohybuje spíše na amatérské úrovni, její interpretace, nasazení, vytíženost a pěvecká umělecká kreativita může být vzorem pro mnohé profesionály.

17.00

Nina Rosa – výborná slovenská zpěvačka a houslistka přijede s Tondou Dlapou (kytara). Příjemná interpretka si všechny získá nejen svými skladbami, ale i dokonalou interpretací. Nina je klasickým příkladem rčení, že hudba nezná hranice a jezdí hrát do celého světa.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*