FOTO: Adventní koncert se povedl, charitativní bazar pomohl

Zastavit se v předvánočním shonu, poslechnout si pěvecké sbory, shlédnout taneční vystoupení a ochutnat vánoční dobroty mohli ve čtvrtek 30. listopadu návštěvníci ústecké Masarykovy nemocnice.  Ústecká nemocnice totiž  v atriu uspořádala adventní koncert spojený s vánočními trhy a charitativním bazarem kabelek.

„Tato tradiční akce je určena k zastavení se v předvánočním čase a odpočinku od každodenního shonu. Rád bych vám popřál krásné prožití Vánoc a v novém roce, abyste nás nepotřebovali a vraceli se sem raději jako hosté podobných akcí,“ přivítal v úvodu akce všechny návštěvníky Josef Liehne, ředitel zdravotní péče ústecké Masarykovy nemocnice.

Na adventním koncertu vystoupily pěvecké sbory „Ústecké Bambini“ a „Písklata“ a taneční kroužek „Dancing girls“ z teplické základní školy Maršovská.

Součástí akce byl také „Charitativní bazar kabelek“ ve prospěch Nadace pro transplantace kostní dřeně, která zajišťuje finanční krytí testování nových potenciálních dárců. Celkově se zdravotním sestrám z ústeckého transfuzního oddělení podařilo prozatím prodat kabelky za více než 47 tisíc Kč. Prodej kabelek ovšem bazarem na adventním koncertu neskončil, nadále probíhá na Transfuzním oddělení ústecké Masarykovy nemocnice.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*