FOTO: V Chabařovicích měli Zahradní slavnost

  •  

Domě pokojného stáří sv. Ludmily se konala tradiční, v pořadí již X. Zahradní slavnost. Letos proběhla tato slavnost ve stylu šedesátých let 20. století a filmu Rebelové.

Uvolněná atmosféra vládla celým odpolednem, uživatelé Domu pokojného stáří svaté Ludmily si mohli dopřát nejen občerstvení a hudbu, kterou obstarala skupina O.L.I., ale také spoustu zábavy a bohatou tombolu. Své umění přijely předvést břišní tanečnice Studia Karima z Ústí nad Labem, barmanskou show předvedl pan Martin Vogeltanz. Naši zaměstnanci si také připravili vystoupení. Zdravotní sestřička Jaruška tradičně zazpívala spolu s kolegyněmi, tentokrát píseň Pátá z filmu Rebelové. Ani naše uživatelky se nenechaly zahanbit a nacvičily spolu se zaměstnankyněmi dvě písně, a to  Řekni kde ty kytky jsou a Tenhle kluk.

Mezi čestné hosty usedli manažerský tým Oblastní charity Ústí nad Labem v čele s ředitelem Rostislavem Domorákem, starosta města Chabařovice Josef Kusebauch, pan farář Jiří Voleský a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Celou Zahradní slavností nás provázel moderátor Jan Michalovič. Na závěr celé akce vypustili zaměstnanci spolu s panem ředitelem Rostislavem Domorákem balonky s přáníčky našich uživatelů. „Celá akce se velmi povedla“, pochvalovala si paní vedoucí Domu pokojného stáří Jitka Urbanová.

Dům pokojného stáří sv. Ludmily 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*