Harmonogram svozu odpadů

Svoz vaků s odpady ze zeleně

Božtěšice, Bukov, Habrovice, Klíše, Skorotice, Strážky, Všebořice
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 27. 11.
Hostovice, Předlice, město-centrum, Skřivánek, Vaňov
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 4. 12.
Střekov, Kojetice, Nová Ves, Budov, Olešnice,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 13. 11.
Brná, Sebuzín, Církvice, Svádov, Olšinky,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 20. 11.

Severní Terasa, Dobětice
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 6. 11.

Mojžíř, Neštěmice, Krásné Březno,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 30. 10. 2017

 

Svoz nebezpečného odpadu

město centrum – Vaňov – Hostovice – Skřivánek
Datum svozu: 17. 10.

Město centrum: Růžový palouček 15.00 – 15.20; Dlouhá 15.30 – 15.50
Vaňov: Pražská 16.00 – 16.20
Hostovice: Hospodářská, u restaurace 16.30 – 16.50
Skřivánek: Hornická, parkoviště u věžáků 17.00 – 17.20

Severní Terasa – Stříbrníky
Datum svozu: 14. 11.
Stříbrníky: Jizerská 16,40-17,00
Severní Terasa: Gagarinova na parkovišti 17,10- 17,30

Stříbrníky – Dobětice
Datum svozu: 17. 10.
Stříbrníky: Na Louži 17,25-17,45
Dobětice: Rabasova 17,50-18,10 Šrámková 18,15 – 18,35

 

Mojžíř – Neštěmice – Krásné Březno
Datum svozu: 14. 11.

Mojžíř: Hlavní, u restaurace Na Růžku 15,00-15,20
Neštěmice: Opletalova, u parkoviště 15,30-15,50
Krásné Březno: Obvodová, u garáží 16,00 – 16,20

Střekov – Brná – Církvice – Sebuzín – Nová Ves – Kojetice – Olšinky – Svádov
Datum svozu: 31. 10. 2017
Střekov: Žukovova, u pošty 15,00-15,20
Brná: Sebuzínská u ul. Mečíkové 15,30-15,50
Církvice: náves 16,00-16,20
Sebuzín: Sebuzínská, st. MHD 16,25 – 16,45
Střekov: Novosedlické náměstí 16,55-17,15
Nová Ves: točna MHD 17,20-17,40
Kojetice: točna MHD 17,45-18,05
Olšinky: Vítězná, u potravin 18,15-18,35
Svádov: Vítězná, u Štrympla 18,40 – 19,00

Svoz objemného odpadu

PONDĚLÍ 16. 10. 2017: Střekov, nad tratí od ul. Žukovova směrem na Litoměřice
Barrandova, Dobrovského, Karla IV., Kollárova, Máchova, Kořenského, Myslbekova, Purkyňova, Puškinova, Riegrova, Rozkošná, Šafaříkovo náměstí, V Zeleni
ÚTERÝ 17. 10. 2017: Střekov, nad ul. Karla IV. směrem ke hradu
Ke Hradu, Ovčácká cesta, Sokolská, Tolstého

  1. etapa, Osada, Brná
    STŘEDA 18. 10. 2017: Střekov, Osada za hradem

    Březová, Jasanová, Koperníkova, Litoměřická, Malířský koutek, Na Čihadle, Na Zacházce, Průchodní, Slunečná, Svatojiřská, Topolová, Tizianova, U Řeky, V Ohybu

    ĆTVRTEK 19. 10. 2017: Brná

    Azalková, Doerellova, Hvozdíková, Jabloňová, Jetelová, Karafiátová, Kladenská, Kolmá, Lázeňská, Malá, Marušky Kudeříkové, Mečíková, Na Rybárně, Pod Ostrým, Pod Rezervací, Průjezdní, Rodinova, Sebuzínská (mezi Slunečnou a Jitřní), Šeříková, U Lesíka, U Ráje, Vodárenská, Wagnerova, Zelené údolí, Zlatá stezka (mezi Slunečnou a Jitřní)

    PONDĚLÍ 23. 10. 2017: Brná

    Bedlová, Broskvoňová, Jasmínová, Jedličkova, Jitřní, Karla Maye, K Srdíčku, Ke Studánce, Lermontova, Pod Tratí, Rozcestí, Říční, Sebuzínská (mezi Jitřní a Karla Maye), Skupova, Šikmá, U Kapličky, U Potoka, U Točny, U viaduktu, V Průčelí, Zlatá stezka (mezi Jitřní a točnou MHD)

III. etapa, Sebuzín, Církvice, Svádov, Budov, Olešnice, Olšinky, Kojetice, Nová Ves
ÚTERÝ 24. 10. 2017: Sebuzín

Sebuzín
STŘEDA 25. 10. 2017: Církvice
Církvice
ČTVRTEK 26. 10. 2017: Svádov levá strana
28.října, K Zátoce, Labská, Mezistanice, U Stodol, Vítězná
PONDĚLÍ 30. 10. 2017: Svádov pravá strana
Chotkova, Jana Želivského, Květinová, K Zámku, Pod Hradištěm, Pod Lesem, Sokolovská, Stezka, Svatojakubská, Za Tratí, Zelinářská
ÚTERÝ 31. 10. 2017: Budov, Olešnice, Olšinky
Budov, Olešnice a Olšinky, Podlesí, Děčínská (od ČOV), Vítězná ( Olšinky)
STŘEDA 1. 11. 2017: Kojetice, Nová Ves
Kojetice, Nová Ves

ČTVRTEK 2. 11. 2017: Kočkov, ul. Kočovská a do ní zaústěné ulice nad sídlištěm
Ke Kopečku, Kočkovská, Lužická, Průchozí, Severní, Slepá, Úzká cesta, V Úvozu
PONDĚLÍ 6. 11. 2017: Severní Terasa
Meruňková, Ořechová, Ovocná, Švestková, Višňová, Stavbařů
ÚTERÝ 7. 11. 2017: Severní Terasa
Burianova, Herecká, Maková, Marvanova, Šípková, Voskovcova, Werichova, Zvonková
STŘEDA 8. 11. 2017: Severní Terasa
Jana Zajíce, V Klidu, Větrná
ČTVRTEK 9. 11. 2017: Severní Terasa
Gagarinova, Glennova, Oblá, Svojsíkova
PONDĚLÍ 13. 11. 2017: Severní Terasa
Ladova, Pod Parkem, Muchova, Sociální péče

  1. etapa. Stříbrníky, Dobětice
    ÚTERÝ 14. 11. 2017: Stříbrníky

    Jizerská, Šumavská, Orlická

    STŘEDA 15. 11. 2017: Stříbrníky

    Br. Veverků, Na Louži, Pincova, Pod Hůrkou, Stříbrnická, Ve Strouze, V Rokli, Na Návsi, Na Vrstevnici

    ČTVRTEK 16. 11. 2017: Dobětice

    Brandtova, Ježkova, Poláčkova

    PONDĚLÍ 20. 11. 2017: Dobětice

    Krajní, Nad Točnou, Oty Pavla, Pod Rozhlednou, Šrámková

    ÚTERÝ 21. 11. 2017: Dobětice

    Kmochova, Nad Březnem, Rabasova

  2. etapa, Mojžíř, Neštěmice
    STŘEDA 22. 11. 2017:

    J. Plachty

    ČTVRTEK 23. 11. 2017:

    Hlavní, Horní, K Haldě, Strážná, U Fary, Vodařská, Žitná

    PONDĚLÍ 27. 11. 2017:

    Na Skalce, Peškova, Picassova

    ÚTERÝ 28. 11. 2017:

    Ryjická, Sibiřská

    STŘEDA 29. 11. 2017:

    Akátová, Dubová, Hluboká, Květinová, Na Výšině, Pod Úvozem, Sportovní, Zelená, Tři Kříže

    ČTVRTEK 30. 11. 2017:

    Jánského, Májová, Milešovská, Opletalova, Studentská, Turistická, U Radnice, Národní, Mlýnská, Seifertova, U Tonasa, Veslařská, V Ústraní, Železná

  3. etapa, Krásné Březno
    PONDĚLÍ 4. 12. 2017: sídliště Pod Vyhlídkou

    Čechova, Ke Třem křížům, Obvodová, Rozcestí

    ÚTERÝ 5. 12. 2017: Krásné Březno ul. mezi Keplerovou a Krčínovou

    Neštěmická (sídliště Pod Vyhlídkou), Keplerova, Na Rybníčku, Na Sklípku, U Pivovarské zahrady

    STŘEDA 6. 12. 2017: Krásné Březno

    l. máje, Čelakovského, Družstevní, Erbenova, Husova, Hřbitovní, K Mlýništi, Karolíny Světlé, Krátká, Na Vinici, Podmokelská, Příkopy, U Potůčku, U Studánky, V Doubravě

    ČTVRTEK 7. 12. 2017: Krásné Březno okolo ul. Nový svět

    Matiční, Na Břehu, Postranní, Růžová, Svádovská, Nový svět, Pekařská, Plavecká

    PONDĚLÍ 11. 12. 2017 : Krásné Březno, ul. mezi Krčínovou a Neštěmickou

    Anežky České, Dr. Horákové, Janáčkova, Jungmannova

    ÚTERÝ 12. 12. 2017: Krásné Březno, ul. Výstupní, Žežická a Neštěmická

    Dvojdomí, Neštěmická 1 a 3, Přemyslovců, Žežická

    STŘEDA 13. 12. 2017: Krásné Březno, oblast mezi ul. Drážďanská a Přístavní

    V Oblouku, Vojanova, Drážďanská, Křižíkova, Na Náspu, Na skládce, Přístavní, V Háji, Výstupní, Zolova

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*