Harmonogram svozu odpadů

Svoz vaků s odpady ze zeleně

Božtěšice, Bukov, Habrovice, Klíše, Skorotice, Strážky, Všebořice
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 3. 4. 2017.

Hostovice, Předlice, město-centrum, Skřivánek, Vaňov
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 10. 4. 2017.

Střekov, Kojetice, Nová Ves, Budov, Olešnice,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 18. 4. 2017.


Brná, Sebuzín, Církvice, Svádov, Olšinky,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 24. 4. 2017

Severní Terasa, Dobětice
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 2. 5. 2017

Mojžíř, Neštěmice, Krásné Březno,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 9. 5. 2017

Svoz nebezpečného odpadu


Klíše – Bukov – Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Skřivánek
Datum svozu: 4. 4. 2017

Klíše: U Koupaliště 15.00 – 15.20, Alešova 15.30 – 15.50
Bukov: Bratří Čapků 16.00 – 16.20
Všebořice: Lipová 16.25 – 16.45
Božtěšice: Hasičárna SDH 16.55 – 17.15
Skorotice: Dukelských Hrdinů 17.20 – 17.40
Habrovice: restaurace U Švejka – 17.50 – 18.10
Skřivánek: Hoření, roh s ulicí Ženíškovou 18.20 – 18.40

město centrum – Vaňov – Hostovice – Skřivánek
Datum svozu: 18. 4. 2017

Město centrum: Růžový palouček 15.00 – 15.20; Dlouhá 15.30 – 15.50
Vaňov: Pražská 16.00 – 16.20
Hostovice: Hospodářská, u restaurace 16.30 – 16.50
Skřivánek: Hornická, parkoviště u věžáků 17.00 – 17.20


Střekov – Brná – Církvice – Sebuzín – Nová Ves – Kojetice – Olšinky – Svádov
Datum svozu: 2. 5. 2017

Střekov: Žukovova, u pošty 15,00-15,20
Brná: Sebuzínská u ul. Mečíkové 15,30-15,50
Církvice: náves 16,00-16,20
Sebuzín: Sebuzínská, st. MHD 16,25 – 16,45
Střekov: Novosedlické náměstí 16,55-17,15
Nová Ves: točna MHD 17,20-17,40
Kojetice: točna MHD 17,45-18,05
Olšinky: Vítězná, u potravin 18,15-18,35
Svádov: Vítězná, u Štrympla 18,40 – 19,00

Severní Terasa – Stříbrníky
Datum svozu: 16. 5. 2017

Stříbrníky: Jizerská 16,40-17,00
Severní Terasa: Gagarinova na parkovišti 17,10- 17,30

Stříbrníky – Dobětice
Datum svozu: 18. 4. 2017

Stříbrníky: Na Louži 17,25-17,45
Dobětice: Rabasova 17,50-18,10 Šrámková 18,15 – 18,35
Mojžíř – Neštěmice – Krásné Březno
Datum svozu: 16. 5. 2017

Mojžíř: Hlavní, u restaurace Na Růžku 15,00-15,20
Neštěmice: Opletalova, u parkoviště 15,30-15,50
Krásné Březno: Obvodová, u garáží 16,00 – 16,20

 

Svoz objemného odpadu

  1. etapa, Božtěšice, Strážky, Skorotice, Bánov, Habrovice, Bukov, Všebořice

    PONDĚLÍ 27. 2.: Božtěšice – Strážky
    Chuderovská, Jahodová, Lidická, Na Pažitě, Nad Potokem, Petrovická, Pod Skalou, Široká, Třešňová, Zemědělská
    ÚTERÝ 28. 2.: Skorotice – Bánov – Habrovice
    Bánov, 5. května, Bezinková, Božtěšická, Bukovská, Buzulucká, Do Vrchu, Javorová, Jedlová, Jílová, K Dubině, K Chatám, K Rybníku, K Vilám, K. H. Borovského, Kopretinová, Kostelní, Leknínová, Liliová, Lísková, Luční, Malé Náměstí, Na Pláni, Na Svahu, Na Valech, Nové Aleje Oblouková, Osvoboditelů, Platanová, Polní, Skorotická, Slovanská, Svážná, Trnková, U Hřiště, U Pošty, Údolí, V Břízkách, V Lánech
    STŘEDA 1. 3.: Bukov
    Štursova, Hynaisova, Bří Čapků, Kosmova, Rembrandtova, Holečkova, Slavíkova, V Podhájí, V Jámě, Klicperova, Nedbalova, Nezvalova
    ČTVRTEK 2. 3.: Bukov
    Jožky Jabůrkové, Kpt. Jaroše, Kpt. Nálepky, Kosmonautů, Masarykova (mezi Dukelskými hrdiny a Štefánikovou), Návětrná, Sovova, Školní, Ve Stromkách, Vojnovičova, Všebořická (mezi Slunnou a Rondelem), Za Vozovnou, Baráčnická, Vinařská
    PONDĚLÍ 6. 3.: Všebořice
    17. listopadu, Dukelských hrdinů, Na Kohoutě, Masarykova (mezi Lipovou a Dukelských hrdinů), Zahradní
    ÚTERÝ 7. 3.: Všebořice
    Habrovická, Havířská, Hornické domy, K Zahrádkám, Ke Sběrnému Dvoru, Lipová, Plynárenská, Podhoří, Pod Vodojemem, Slunná, Spartakiádní, Tichá, U Garáží, V Závětří, Všebořická (mezi Lipovou a Slunnou)

  2. etapa, Klíše, Předlice
    STŘEDA 8. 3.: Klíše

    Cestička, Gočárova, Lesní cesta, Na Drahách, Na Okraji, Na Spálence, Na Stráni, Na Výrovce, U Koupaliště, V Osadě, V Přírodě, V Zátiší, Wolkerova
    ČTVRTEK 9. 3.: Klíše
    Klíšská (mezi Hvězdou a Jateční), Střížovická, Štefánikova, Herbenova, Masarykova (mezi Štefánikovou a Londýnskou), Palachova, U Stadionu, V Zahrádkách, Pod Holoměří
    PONDĚLÍ 13. 3.: Klíše, Město, mezi ul. Masarykova, Štefánikova a Palachova
    Alešova, Balbínova, Beethovenova, Bezručova, Berní, Bozděchova, Brožíkova, Růžový palouček, Sadová, Slavíčkova, Šaldova, Vilová ulička
    ÚTERÝ 14. 3.: Klíše
    České mládeže, Hany Kvapilové, Na Popluží, Ostrčilova, Pasteurova, Resslova, Sládkova, Thomayerova, U Nemocnice, U Panského dvora
    STŘEDA 15. 3.: Klíše
    Klíšská (mezi Jateční a Londýnskou), Mezidomí, Na Vlnovce, U Městských domů
    ČTVRTEK 16. 3.: Předlice
    Beneše Lounského, Boženy Němcové, Černá cesta, Dostojevského, Hrbovická, Husitská cesta, Chabařovická, Jateční, Jiráskova, K Vavřinečku, Kekulova, Komenského, Konečná, Mahenova, Majakovského, Marxova, Náměstí Prokopa Velikého, Na Luhách, Na Nivách, Na Vantrokách, Okresní silnice, Palackého, Pětidomí, Prostřední, Průmyslová, Řeháčkova, Sklářská, Školní náměstí, Škroupova, Textilní, Tovární, U Jeslí, U Kolejí, U Lanovky, U Vlečky, ulice Práce, Za Válcovnou

III. etapa, město-centrum, Hostovice, Vaňov
PONDĚLÍ 20. 3.: město ul. Stará a do ní ústící ulice

Emy Destinové, Hornická, Koněvova, Na Ladech, Na Spádu, Na Výsluní, Stará
ÚTERÝ 21. 3.: město a Skřivánek
Červený vrch, Králova výšina, Presslova, Sienkiewiczova, Údolní, V Kutišti, V Lukách, V Pískovně, Ve Strži, Bělehradská (mezi Hilarovou a Malátovou), SNP, Veleslavínova
STŘEDA 22. 3.: Skřivánek
Elišky Krásnohorské (mezi Hoření a Malátovou), Hanzlíčkova, Hilarova, Hilbertova, Hollarova, Hoření, Ivana Olbrachta, Malátova, Mošnova, Lizstova, Obránců míru, Ondříčkova, Pod Školou, Stříbrnické nivy, Ve Smyčce, Ženíškova
ČTVRTEK 23. 3.: město mezi ul. Důlce, Hoření, Londýnská, Panská a Revoluční
Bělehradská (mezi Hilarovou a Velkou Hradební), Bratislavská, Brněnská, Dlouhá, Důlce, Dvořákova, Elišky Krásnohorské (mezi Bělehradskou a Hoření), Horova, Hrnčířská, Lidické náměstí, Londýnská, Masarykova (mezi Londýnskou a Revoluční), Mírové náměstí, Na Schodech, Prokopa Diviše, Revoluční (od Mírového Náměstí k Masarykova)
PONDĚLÍ 27. 3.: město-centrum – Hostovice
Bílinská, Fabiána Pulíře, Fibichova, Hradiště, Malá Hradební, Moskevská, Na Vyhlídce, Pařížská, Předmostí, Revoluční (od Masarykova směrem do Předlic), Rooseveltova, Solní stezka, Stroupežnického, Střelecká, Špitálské náměstí, U České besedy, U Chemičky, U Nádraží, Vaníčkova, Velká Hradební, Winstona Churchilla, Zámečnická, Žižkova a celé
Hostovice : Arbesova, Hospodářská, Hostovická, K Cízovi, Ke Hřišti, Ke Kovářovi, Na Úpadě, Na Větruši, Na Výhledech, Pod Svahem, Rozmezí, Sokratova, Sousedská, V Besídkách, Ve Štěpnici
ÚTERÝ 28. 3.: město od železničního mostu směrem na Vaňov a Vaňov
Brzákova, Čajkovského, Dětská, Goethova, Jachtařů, K Prameni, K Přejezdu, Kruhová, Mařákova, Mozartova, Myslivečkova, Nebeské Schůdky, Olympijských Vítězů, Pavla Stránského, Pod Vrchem, Pod Vrkočem, Potoční, Pražská, Rybova, Skalní, Spojka, Vaňovská, Veslařů, Ve Stráni,

 

  1. etapa, Střekov
    STŘEDA 29. 3.: Střekov, od Národního oboje směrem na Děčín

    Děčínská (jen k ulici K Loděnici), Hviezdoslavova, Mánesova, Národního odboje, Rybářská, Varšavská (od Národního odboje k Mariánskému mostu), Zeyerova, Žukovova, K Loděnici, Farská Louka
    ČTVRTEK 30. 3.: sídliště Kamenný vrch
    Kamenná, Nová
    PONDĚLÍ 3. 4.: Střekov, nad tratí od ul. Žukovova směrem na Děčín
    Bří Mrštíků, Českých bratří, Jeseninova, Kojetická, Poděbradova, Poslední cesta, Rubensova, Škrétova, Truhlářova, U Krematoria
    ÚTERÝ 4. 4.: Střekov, od ul. Kojetická směrem na Novou Ves
    Do Kopečka, Dykova, Kubelíkova, Marie Hubnerové, Matěje Kopeckého, Na Hřebence, Na Rozhledu, Na Zákrutu, Novosedlické náměstí, Novoveská, Stoupačka, Švabinského, U Lesa, V Třešňové aleji
    STŘEDA 5. 4.: Střekov, pod tratí od Národního odboje směrem na Litoměřice
    Kozinova, Kramoly, Na Pile, Pionýrů, Raisova, Střekovské nábřeží, Sukova, Těšínská, Tomáše ze Štítného, Třebízského, U Stanice, Varšavská (mezi Národního odboje a Žukovovou), Železničářská
    ČTVRTEK 6. 4.: Střekov, nad tratí od ul. Žukovova směrem na Litoměřice
    Barrandova, Dobrovského, Karla IV., Kollárova, Máchova, Kořenského, Myslbekova, Purkyňova, Puškinova, Riegrova, Rozkošná, Šafaříkovo náměstí, V Zeleni
    PONDĚLÍ 10. 4.: Střekov, nad ul. Karla IV. směrem ke hradu
    Ke Hradu, Ovčácká cesta, Sokolská, Tolstého
  2. etapa, Osada, Brná
    ÚTERÝ 11. 4.: Střekov, Osada za hradem

    Březová, Jasanová, Koperníkova, Litoměřická, Malířský koutek, Na Čihadle, Na Zacházce, Průchodní, Slunečná, Svatojiřská, Topolová, Tizianova, U Řeky, V Ohybu
    STŘEDA 12. 4.: Brná
    Azalková, Doerellova, Hvozdíková, Jabloňová, Jetelová, Karafiátová, Kladenská, Kolmá, Lázeňská, Malá, Marušky Kudeříkové, Mečíková, Na Rybárně, Pod Ostrým, Pod Rezervací, Průjezdní, Rodinova, Sebuzínská (mezi Slunečnou a Jitřní), Šeříková, U Lesíka, U Ráje, Vodárenská, Wagnerova, Zelené údolí, Zlatá stezka (mezi Slunečnou a Jitřní)
    ČTVRTEK 13. 4.: Brná
    Bedlová, Broskvoňová, Jasmínová, Jedličkova, Jitřní, Karla Maye, K Srdíčku, Ke Studánce, Lermontova, Pod Tratí, Rozcestí, Říční, Sebuzínská (mezi Jitřní a Karla Maye), Skupova, Šikmá, U Kapličky, U Potoka, U Točny, U viaduktu, V Průčelí, Zlatá stezka (mezi Jitřní a točnou MHD)

III. etapa, Sebuzín, Církvice, Svádov, Budov, Olešnice, Olšinky, Kojetice, Nová Ves
ÚTERÝ 18. 4.: Sebuzín

Sebuzín
STŘEDA 19. 4.: Církvice
Církvice
ČTVRTEK 20. 4.: Svádov levá strana
28.října, K Zátoce, Labská, Mezistanice, U Stodol, Vítězná
PONDĚLÍ 24. 4.: Svádov pravá strana
Chotkova, Jana Želivského, Květinová, K Zámku, Pod Hradištěm, Pod Lesem, Sokolovská, Stezka, Svatojakubská, Za Tratí, Zelinářská
ÚTERÝ 25. 4.: Budov, Olešnice, Olšinky
Budov, Olešnice a Olšinky, Podlesí, Děčínská (od ČOV), Vítězná ( Olšinky)
STŘEDA 26. 4.: Kojetice, Nová Ves
Kojetice, Nová Ves

  1. etapa, Kočkov, Severní Terasa
    ČTVRTEK 27. 4.: Kočkov, ul. Kočovská a do ní zaústěné ulice nad sídlištěm

    Ke Kopečku, Kočkovská, Lužická, Průchozí, Severní, Slepá, Úzká cesta, V Úvozu
    ÚTERÝ 2. 5.: Severní Terasa
    Meruňková, Ořechová, Ovocná, Švestková, Višňová, Stavbařů
    STŘEDA 3. 5.: Severní Terasa
    Burianova, Herecká, Maková, Marvanova, Šípková, Voskovcova, Werichova, Zvonková
    ČTVRTEK 4. 5.: Severní Terasa
    Jana Zajíce, V Klidu, Větrná
    ÚTERÝ 9. 5.: Severní Terasa
    Gagarinova, Glennova, Oblá, Svojsíkova
    STŘEDA 10. 5.: Severní Terasa
    Ladova, Pod Parkem, Muchova, Sociální péče
  2. etapa. Stříbrníky, Dobětice
    ČTVRTEK 11. 5.: Stříbrníky

    Jizerská, Šumavská, Orlická
    PONDĚLÍ 15. 5.: Stříbrníky
    Br. Veverků, Na Louži, Pincova, Pod Hůrkou, Stříbrnická, Ve Strouze, V Rokli, Na Návsi, Na Vrstevnici
    ÚTERÝ 16. 5.: Dobětice
    Brandtova, Ježkova, Poláčkova
    STŘEDA 17. 5.: Dobětice
    Krajní, Nad Točnou, Oty Pavla, Pod Rozhlednou, Šrámková
    ČTVRTEK 18. 5.: Dobětice
    Kmochova, Nad Březnem, Rabasova
  3. etapa, Mojžíř, Neštěmice
    PONDĚLÍ 22. 5.:

    J. Plachty
    ÚTERÝ 23. 5.:
    Hlavní, Horní, K Haldě, Strážná, U Fary, Vodařská, Žitná
    STŘEDA 24. 5.:
    Na Skalce, Peškova, Picassova
    ČTVRTEK 25. 5.:
    Ryjická, Sibiřská
    PONDĚLÍ 29. 5.:
    Akátová, Dubová, Hluboká, Květinová, Na Výšině, Pod Úvozem, Sportovní, Zelená, Tři Kříže
    ÚTERÝ 30. 5.:
    Jánského, Májová, Milešovská, Opletalova, Studentská, Turistická, U Radnice, Národní, Mlýnská, Seifertova, U Tonasa, Veslařská, V Ústraní, Železná

II. etapa, Krásné Březno
STŘEDA 31. 5.: sídliště Pod Vyhlídkou

Čechova, Ke Třem křížům, Obvodová, Rozcestí
ČTVRTEK 1. 6.: Krásné Březno ul. mezi Keplerovou a Krčínovou
Neštěmická (sídliště Pod Vyhlídkou), Keplerova, Na Rybníčku, Na Sklípku, U Pivovarské zahrady
PONDĚLÍ 5. 6.: Krásné Březno
l. máje, Čelakovského, Družstevní, Erbenova, Husova, Hřbitovní, K Mlýništi, Karolíny Světlé, Krátká, Na Vinici, Podmokelská, Příkopy, U Potůčku, U Studánky, V Doubravě
ÚTERÝ 6. 6.: Krásné Březno okolo ul. Nový svět
Matiční, Na Břehu, Postranní, Růžová, Svádovská, Nový svět, Pekařská, Plavecká
STŘEDA 7. 6.: Krásné Březno, ul. mezi Krčínovou a Neštěmickou
Anežky České, Dr. Horákové, Janáčkova, Jungmannova
ČTVRTEK 8. 6.: Krásné Březno, ul. Výstupní, Žežická a Neštěmická
Dvojdomí, Neštěmická 1 a 3, Přemyslovců, Žežická
PONDĚLÍ 12. 6. 2: Krásné Březno, oblast mezi ul. Drážďanská a Přístavní
V Oblouku, Vojanova, Drážďanská, Křižíkova, Na Náspu, Na skládce, Přístavní, V Háji, Výstupní, Zolova

1 komentář u Harmonogram svozu odpadů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*