Historický úspěch ústeckých plavkyň

Foto: Ústecká akademie plaveckých sportů
  •  

Finále mistrovství České republiky družstev, které se o víkendu konalo v pardubické padesátce, mají muži a ženy Ústecké akademie plaveckých sportů za sebou. Historický úspěch zaznamenaly ústecké ženy, které ve finále 1. ligy obsadily celkově 6. místo. O tento úspěch ústeckého plavání se zasloužily Anna Plíhalová, Daryna Nabojčenko, Štěpánka Kořánová, Sabina Zimová, Isabella Anna Štréblová, Barbora Eckertová, Kateřina Zimová, Nikola Kulhavá a Aneta Šloserová.

Vítězem letošní 1. ligy žen se staly Pardubice, před druhou Plzní, bronzovou příčku berou ženy Ostravy.  Muži Ústecké akademie v letošním roce bojovali ve 2. lize, kde vyplavali stříbrnou pozici za vítězným Zlínem. V 1. lize můžu a Mistrem České republiky se stala Kometa Brno, před druhou Plzní, bronz berou domácí Pardubice.

Všem našim akademikům gratulujeme za předvedené výkony v letošních nejvyšších plaveckých soutěžích a do další práce přejeme hlavně zdraví, protože již o nastávajícím víkendu čeká ústecké plavce domácí mítink Memoriál Zdeňka Vaněčka, který pořádá oddíl plavání TJ Chemička.

Roman Eckrt, Ústecká akademie plaveckých sportů


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*