Hlídka zloděje zadržela pár minut po činu

  •  

Autohlídku strážníků zastavila v ulici Na Nivách skupina chlapců, s tím, že jednomu z nich vytrhl z ruky nějaký muž mobilní telefon a utíkal s ním Jateční ulicí, směrem k vozovně dopravních podniků. Událost se stala v pátek kolem 22:00 hodiny.

„Hlídka se vydala daným směrem a v ulici Jateční si všimla neznámého muže, odpovídajícího popisu.  Hlídka u dotyčného zastavila a vyzvala ho k prokázání totožnosti a dále se ho zeptala proč je tak zadýchaný a kam má namířeno. Muž hlídce předložil osobní doklady a sdělil, že utíká domů, protože nemá u sebe roušku a bál se případné kontroly policie,“ popisuje Jan Novotný, zástupce ředitele městské policie a dodává, že muž na dotaz hlídky, jestli má u sebe nějaký telefon, odpověděl, že jeden právě výhodně koupil.

Zároveň na místo přiběhla trojice chlapců, která muže poznala a okradený poznal i svůj telefon. Navíc se na displeji se po aktivaci zobrazil i chlapcův obličej. Proto hlídka muže zadržela a přivolala Policii ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*