Hned dvě ústecké firmy bodovaly

  •  

Ústecká firma Samohyb, tvůrce softwarových řešení získala druhé místo v soutěži Firma roku 2021. Bronzovou příčku obsadila další společnost z Ústí nad Labem Hezké domy poskytující odlehčovací pobyty pro osoby s tělesným nebo duševním onemocněním. Prvenství získala společnost Kovosreal z Duchcova.

V kategorii Živnostník roku 2021 zvítězil Miloš Kratochvíl ze Štětí. Výrobce a prodejce dětských hřišť. „Jeho živnost mě ze všech příběhů zaujala nejvíce. Vyrábí věci pro koncové zákazníky a dělá zároveň radost těm nejmenším,“ okomentovala vítěze porotkyně Lenka Husáková z MONETA Money Bank.

Druhé místo získal Ladislav Bittner z Chomutova věnující se natáčení emotivních rodinných a svatebních videí. Třetí příčku obsadila Michaela Weikertová z Litoměřic, která pomáhá firmám s prezentací.

V doprovodné kategorii Živnostník roku Srdcař, která oceňuje živnostníky, kteří dokázali v podnikání překonat nejrůznější nástrahy osudu, a přeci to nevzdali a pracují dál, cenu získal Miloš Kratochvíl.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků se uskuteční 7. prosince na pražském Žofíně.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*