Hrdý Ústečan Petr Lüftner konečně „Doma“

Foto: Petr Berounský
  •  

Talentovaný písničkář a skladatel Petr Lüftner, jehož hudební kariéra se zrodila zcela neplánovaně v nekonečných hustých lesech na jihu Finska se vrací Domů. V ústeckém klubu Doma  uspořádá v pátek 18. listopadu od 20:00 koncertní křest jeho debutového alba Až se příště narodím. Vstupenky lze koupit v předprodeji v ústeckém Bontonlandu. Těšit se můžete samozřejmě i na skvostné hosty: Xindla X, Mirku Miškechovou a Elišku Lüftnerovou.

Petr Lüftner se rozhodl uspořádat koncertní křest svému debutovému albu v rodném městě, kterému věnoval svůj první hit Ty jsi to Ústí. Zde si také odbyl i první veřejný koncert, na který vzpomíná:  „Na to se zapomenout nedá. Premiéru jsem si odbyl v letním kině na festivalu Labské Léto 31. srpna v roce 2013, kde mě sledovalo asi 8 tisíc diváků. Do té doby jsem byl zvyklý jako harmonikář maximálně na šedesát lidí ze svatby. Tenkrát jsem si ještě neuvědomoval, do čeho jdu, takže o to veselejší to bylo.“

 Zmiňované vystoupení na Labském létě pro něj znamenalo i seznámení s Ondřejem Ládkem (Xindl X), se kterým právě jede turné po Slovensku.  Ondřej mu také pomáhal s novým albem od začátku až do konce. Po stránce produkční, muzikantské, tak i všemožnými radami a úpravami z pohledu zkušeného umělce.

Turner PR


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*