Inovační centrum se přestěhovalo do centra města

  •  

Inovační centrum Ústeckého kraje se přestěhovalo z kampusu do nového prostoru zrekonstruované budovy ve Velké hradební v Ústí nad Labem. Na novém místě nazvaném ICUK Space Hradební bude mít sídlo spolu s dalšími organizacemi na podporu podnikání a inovací.

Inovační centrum založily Ústecký kraj, UJEP a Hospodářská komora a od roku 2016 pomohlo vzniku 23 nových firem. „Podařilo se nám rozběhnout nové rozvojové projekty i programy. Nastal čas posunout jeho činnost na další úroveň. Osobně vnímám podporu inovací, moderních technologií a rozvojovou činnost Inovačního centra Ústeckého kraje jako prioritu,“ říká první náměstek hejtmana Martin Klika, který má za kraj činnost ICUK poslední dva roky v gesci a dodává, že ICUK nabídne v nových prostorách zase něco navíc.

Vedle svých stávajících programů pro rozvoj začínajících podnikatelů a podpory inovací v regionu přinese i nové služby coworkingového centra – sdílených kanceláří, virtuálního sídla pro firmy anebo pronájmů konferenčního sálu a kanceláří.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*