Je to tak, Lukáš Konečný potvrdil návrat do ringu

  •  

Bývalý profesionální mistr světa v boxu Lukáš Konečný se po více než čtyřech letech vrátí do ringu. Čtyřicetiletý ústecký boxer to v minulosti sice několikrát vyloučil, ale nyní je všechno jinak.

„Dostal jsem nabídku a rozhodl jsem se ji přijmout. Určitě nejde o peníze, ale spíše je to moje ješitnost. Myslím si, že na to ještě mám,“ řekl Konečný, který už jméno soupeře zná, ví i termín a místo, kde návrat absolvuje.

„Teď ještě nic neprozradím, ale brzy se to dozvíte. Jsme totiž domluveni, že vše zveřejní promotér. Ale už teď můžu říct, že budu boxovat proti zahraničnímu soupeři,“ dodal dojatě ústecký boxer.

Lukáš Konečný naposledy boxoval v dubnu 2014, to ve Washingtonu prohrál na body souboj o titul mistra světa ve střední váze organizace WBO s domácím Peterem Quillinem. Následně i kvůli problémům se zrakem kariéru ukončil.

Ještě svým návratem se Konečný představí v roli trenéra a to 22. září na ústeckém galavečeru profesionálního boxu s názvem Boxing Live.

V hale Slunety se představí mimo jiných i Tomáš Šálek, Stanislav Eschner nebo Viktor Agateljan. Vyvrcholením tohoto galavečera bude duel o profesionální titul mistra světa jedné z nejvýznamnějších boxerských asociací WBC. O volný titul se střetne ústecká rodačka Fabiána Bytyqi s oficiální vyzyvatelkou DeniseCastle z Anglie. Lístky na večer ve Slunetě jsou už v předprodeji.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*