Kalendář odvozu odpadů – II. pololetí 2018

Svoz odpadu ze zeleně ve vacích

Vaky pro svoz se budou vydávat od 15. do 19. října 2018 od 8:00 do 17:30 hod. ve sběrném dvoře v Krásném Březně (vchod z ul. Křižíkova). Svoz vaků naplněných odpady ze zeleně bude proveden v jednotlivých městských obvodech v dále uvedených termínech. Vaky připravené k odvozu musí být přistaveny na místě přístupném svozové technice (u vozovky).

OBLAST:
Božtěšice, Bukov, Habrovice, Klíše, Skorotice, Strážky, Všebořice
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 26. 11. 2018.

OBLAST:
Hostovice, Předlice, město-centrum, Skřivánek, Vaňov
Vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 3. 12. 2018.

OBLAST:
Střekov, Kojetice, Nová Ves, Budov, Olešnice,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 12. 11. 2018.

OBLAST:
Brná, Sebuzín, Církvice, Svádov, Olšinky,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 19. 11. 2018

OBLAST:
Severní Terasa, Dobětice
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 5. 11. 2018

OBLAST:
Mojžíř, Neštěmice, Krásné Březno,
vaky s odpadem ze zeleně budou sváženy v týdnu od 29. 10. 2018

Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

Nebezpečný odpad bude převzat 1 x za pololetí na označených zastávkách. Na vývěsce zastávek budou uvedeny časy příjezdu svozového vozidla. Odpad je nutno předat osobně zodpovědnému pracovníkovi.

OBLAST:
Klíše – Bukov – Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Skřivánek
Datum svozu: 2. 10. 2018

Klíše: U Koupaliště 15.00 – 15.20, Alešova 15.30 – 15.50
Bukov: Bratří Čapků 16.00 – 16.20
Všebořice: Lipová 16.25 – 16.45
Božtěšice: Hasičárna SDH 16.55 – 17.15
Skorotice: Dukelských Hrdinů 17.20 – 17.40
Habrovice: restaurace U Švejka – 17.50 – 18.10
Skřivánek: Hoření, roh s ulicí Ženíškovou 18.20 – 18.40

město centrum – Vaňov – Hostovice – Skřivánek
Datum svozu: 16. 10. 2018

Město centrum: Růžový palouček 15.00 – 15.20; Dlouhá 15.30 – 15.50
Vaňov: Pražská 16.00 – 16.20
Hostovice: Hospodářská, u restaurace 16.30 – 16.50
Skřivánek: Hornická, parkoviště u věžáků 17.00 – 17.20

OBLAST:
Střekov – Brná – Církvice – Sebuzín – Nová Ves – Kojetice – Olšinky – Svádov
Datum svozu: 30. 10. 2018

Střekov: Žukovova, u pošty 15,00-15,20
Brná: Sebuzínská u ul. Mečíkové 15,30-15,50
Církvice: náves 16,00-16,20
Sebuzín: Sebuzínská, st. MHD 16,25 – 16,45
Střekov: Novosedlické náměstí 16,55-17,15
Nová Ves: točna MHD 17,20-17,40
Kojetice: točna MHD 17,45-18,05
Olšinky: Vítězná, u potravin 18,15-18,35
Svádov: Vítězná, u Štrympla 18,40 – 19,00

OBLAST:
Severní Terasa – Stříbrníky
Datum svozu: 13. 11. 2018

Stříbrníky: Jizerská 16,40-17,00
Severní Terasa: Gagarinova na parkovišti 17,10- 17,30

Stříbrníky – Dobětice
Datum svozu: 16. 10. 2018

Stříbrníky: Na Louži 17,25-17,45
Dobětice: Rabasova 17,50-18,10 Šrámková 18,15 – 18,35

OBLAST:
Mojžíř – Neštěmice – Krásné Březno
Datum svozu: 13. 11. 2018

Mojžíř: Hlavní, u restaurace Na Růžku 15,00-15,20
Neštěmice: Opletalova, u parkoviště 15,30-15,50
Krásné Březno: Obvodová, u garáží 16,00 – 16,20

Svoz objemného odpadu

Objemný odpad bude svážen 1 x za pololetí.

Jsou to vysloužilé předměty z domácností (např. vyřazený nábytek, matrace, koberce, podlahové krytiny), které nelze pro jejich rozměry odkládat do sběrných nádob na komunální odpad. Odpady odložte ke sběrným nádobám pouze den před termínem svozu. Svoz začíná vždy v 6 hodin ráno v uvedený den.

  1. etapa, Klíše, Předlice
    STŘEDA 12. 9. 2018: Klíše

    Cestička, Gočárova, Lesní cesta, Na Drahách, Na Okraji, Na Spálence, Na Stráni, Na Výrovce, U Koupaliště, V Osadě, V Přírodě, V Zátiší, Wolkerova
    ČTVRTEK 13. 9. 2018: Klíše
    Klíšská (mezi Hvězdou a Jateční), Střížovická, Štefánikova, Herbenova, Masarykova (mezi Štefánikovou a Londýnskou), Palachova, U Stadionu, V Zahrádkách, Pod Holoměří
    PONDĚLÍ 17. 9. 2018: Klíše, Město, mezi ul. Masarykova, Štefánikova a Palachova
    Alešova, Balbínova, Beethovenova, Bezručova, Berní, Bozděchova, Brožíkova, Růžový palouček, Sadová, Slavíčkova, Šaldova, Vilová ulička
    ÚTERÝ 18. 9. 2018: Klíše
    České mládeže, Hany Kvapilové, Na Popluží, Ostrčilova, Pasteurova, Resslova, Sládkova, Thomayerova, U Nemocnice, U Panského dvora
    STŘEDA 19. 9. 2018: Klíše
    Klíšská (mezi Jateční a Londýnskou), Mezidomí, Na Vlnovce, U Městských domů
    ČTVRTEK 20. 9. 2018: Předlice
    Beneše Lounského, Boženy Němcové, Černá cesta, Dostojevského, Hrbovická, Husitská cesta, Chabařovická, Jateční, Jiráskova, K Vavřinečku, Kekulova, Komenského, Konečná, Mahenova, Majakovského, Marxova, Náměstí Prokopa Velikého, Na Luhách, Na Nivách, Na Vantrokách, Okresní silnice, Palackého, Pětidomí, Prostřední, Průmyslová, Řeháčkova, Sklářská, Školní náměstí, Škroupova, Textilní, Tovární, U Jeslí, U Kolejí, U Lanovky, U Vlečky, ulice Práce, Za Válcovnou

III. etapa, město-centrum, Hostovice, Vaňov
PONDĚLÍ 24. 9. 2018: město ul. Stará a do ní ústící ulice

Emy Destinové, Hornická, Koněvova, Na Ladech, Na Spádu, Na Výsluní, Stará
ÚTERÝ 25. 9. 2018: město a Skřivánek
Červený vrch, Králova výšina, Presslova, Sienkiewiczova, Údolní, V Kutišti, V Lukách, V Pískovně, Ve Strži, Bělehradská (mezi Hilarovou a Malátovou), SNP, Veleslavínova
STŘEDA 26. 9. 2018: Skřivánek
Elišky Krásnohorské (mezi Hoření a Malátovou), Hanzlíčkova, Hilarova, Hilbertova, Hollarova, Hoření, Ivana Olbrachta, Malátova, Mošnova, Lizstova, Obránců míru, Ondříčkova, Pod Školou, Stříbrnické nivy, Ve Smyčce, Ženíškova
ČTVRTEK 27. 9. 2018: město mezi ul. Důlce, Hoření, Londýnská, Panská a Revoluční
Bělehradská (mezi Hilarovou a Velkou Hradební), Bratislavská, Brněnská, Dlouhá, Důlce, Dvořákova, Elišky Krásnohorské (mezi Bělehradskou a Hoření), Horova, Hrnčířská, Lidické náměstí, Londýnská, Masarykova (mezi Londýnskou a Revoluční), Mírové náměstí, Na Schodech, Prokopa Diviše, Revoluční (od Mírového Náměstí k Masarykova)
PONDĚLÍ 1. 10. 2018: město-centrum – Hostovice
Bílinská, Fabiána Pulíře, Fibichova, Hradiště, Malá Hradební, Moskevská, Na Vyhlídce, Pařížská, Předmostí, Revoluční (od Masarykova směrem do Předlic), Rooseveltova, Solní stezka, Stroupežnického, Střelecká, Špitálské náměstí, U České besedy, U Chemičky, U Nádraží, Vaníčkova, Velká Hradební, Winstona Churchilla, Zámečnická, Žižkova a celé
Hostovice : Arbesova, Hospodářská, Hostovická, K Cízovi, Ke Hřišti, Ke Kovářovi, Na Úpadě, Na Větruši, Na Výhledech, Pod Svahem, Rozmezí, Sokratova, Sousedská, V Besídkách, Ve Štěpnici
ÚTERÝ 2. 10. 2018: město od železničního mostu směrem na Vaňov a Vaňov
Brzákova, Čajkovského, Dětská, Goethova, Jachtařů, K Prameni, K Přejezdu, Kruhová, Mařákova, Mozartova, Myslivečkova, Nebeské Schůdky, Olympijských Vítězů, Pavla Stránského, Pod Vrchem, Pod Vrkočem, Potoční, Pražská, Rybova, Skalní, Spojka, Vaňovská, Veslařů, Ve Stráni,

  1. etapa, Střekov
    STŘEDA 3. 10. 2018: Střekov, od Národního oboje směrem na Děčín

    Děčínská (jen k ulici K Loděnici), Hviezdoslavova, Mánesova, Národního odboje, Rybářská, Varšavská (od Národního odboje k Mariánskému mostu), Zeyerova, Žukovova, K Loděnici, Farská Louka
    ČTVRTEK 4. 10. 2018: sídliště Kamenný vrch
    Kamenná, Nová
    PONDĚLÍ 8. 10. 2018: Střekov, nad tratí od ul. Žukovova směrem na Děčín
    Bří Mrštíků, Českých bratří, Jeseninova, Kojetická, Poděbradova, Poslední cesta, Rubensova, Škrétova, Truhlářova, U Krematoria
    ÚTERÝ 9. 10. 2018: Střekov, od ul. Kojetická směrem na Novou Ves
    Do Kopečka, Dykova, Kubelíkova, Marie Hubnerové, Matěje Kopeckého, Na Hřebence, Na Rozhledu, Na Zákrutu, Novosedlické náměstí, Novoveská, Stoupačka, Švabinského, U Lesa, V Třešňové aleji
    STŘEDA 10. 10. 2018: Střekov, pod tratí od Národního odboje směrem na Litoměřice
    Kozinova, Kramoly, Na Pile, Pionýrů, Raisova, Střekovské nábřeží, Sukova, Těšínská, Tomáše ze Štítného, Třebízského, U Stanice, Varšavská (mezi Národního odboje a Žukovovou), Železničářská
    ČTVRTEK 11. 10. 2018: Střekov, nad tratí od ul. Žukovova směrem na Litoměřice
    Barrandova, Dobrovského, Karla IV., Kollárova, Máchova, Kořenského, Myslbekova, Purkyňova, Puškinova, Riegrova, Rozkošná, Šafaříkovo náměstí, V Zeleni
    PONDĚLÍ 15. 10. 2018: Střekov, nad ul. Karla IV. směrem ke hradu
    Ke Hradu, Ovčácká cesta, Sokolská, Tolstého
  2. etapa, Osada, Brná
    ÚTERÝ 16. 10. 2018: Střekov, Osada za hradem

    Březová, Jasanová, Koperníkova, Litoměřická, Malířský koutek, Na Čihadle, Na Zacházce, Průchodní, Slunečná, Svatojiřská, Topolová, Tizianova, U Řeky, V Ohybu
    STŘEDA 17. 10. 2018: Brná
    Azalková, Doerellova, Hvozdíková, Jabloňová, Jetelová, Karafiátová, Kladenská, Kolmá, Lázeňská, Malá, Marušky Kudeříkové, Mečíková, Na Rybárně, Pod Ostrým, Pod Rezervací, Průjezdní, Rodinova, Sebuzínská (mezi Slunečnou a Jitřní), Šeříková, U Lesíka, U Ráje, Vodárenská, Wagnerova, Zelené údolí, Zlatá stezka (mezi Slunečnou a Jitřní)
    ČTVRTEK 18. 10. 2018: Brná
    Bedlová, Broskvoňová, Jasmínová, Jedličkova, Jitřní, Karla Maye, K Srdíčku, Ke Studánce, Lermontova, Pod Tratí, Rozcestí, Říční, Sebuzínská (mezi Jitřní a Karla Maye), Skupova, Šikmá, U Kapličky, U Potoka, U Točny, U viaduktu, V Průčelí, Zlatá stezka (mezi Jitřní a točnou MHD)

III. etapa, Sebuzín, Církvice, Svádov, Budov, Olešnice, Olšinky, Kojetice, Nová Ves
PONDĚLÍ 22. 10. 2018: Sebuzín

Sebuzín
ÚTERÝ 23. 10. 2018: Církvice
Církvice
STŘEDA 24. 10. 2018: Svádov levá strana
28.října, K Zátoce, Labská, Mezistanice, U Stodol, Vítězná
ČTVRTEK 25. 10. 2018: Svádov pravá strana
Chotkova, Jana Želivského, Květinová, K Zámku, Pod Hradištěm, Pod Lesem, Sokolovská, Stezka, Svatojakubská, Za Tratí, Zelinářská
PONDĚLÍ 29. 10. 2018: Budov, Olešnice, Olšinky
Budov, Olešnice a Olšinky, Podlesí, Děčínská (od ČOV), Vítězná ( Olšinky)
ÚTERÝ 30. 10. 2018: Kojetice, Nová Ves
Kojetice, Nová Ves


  1. etapa, Kočkov, Severní Terasa
    STŘEDA 31. 10. 2018: Kočkov, ul. Kočovská a do ní zaústěné ulice nad sídlištěm

    Ke Kopečku, Kočkovská, Lužická, Průchozí, Severní, Slepá, Úzká cesta, V Úvozu
    ČTVRTEK 1. 11. 2018: Severní Terasa
    Meruňková, Ořechová, Ovocná, Švestková, Višňová, Stavbařů
    PONDĚLÍ 5. 11. 2018: Severní Terasa
    Burianova, Herecká, Maková, Marvanova, Šípková, Voskovcova, Werichova, Zvonková
    ÚTERÝ 6. 11. 2018: Severní Terasa
    Jana Zajíce, V Klidu, Větrná
    STŘEDA 7. 11. 2018: Severní Terasa
    Gagarinova, Glennova, Oblá, Svojsíkova
    ČTVRTEK 8. 11. 2018: Severní Terasa
    Ladova, Pod Parkem, Muchova, Sociální péče
  2. etapa. Stříbrníky, Dobětice
    PONDĚLÍ 12. 11. 2018: Stříbrníky

    Jizerská, Šumavská, Orlická
    ÚTERÝ 13. 11. 2018: Stříbrníky
    Br. Veverků, Na Louži, Pincova, Pod Hůrkou, Stříbrnická, Ve Strouze, V Rokli, Na Návsi, Na Vrstevnici
    STŘEDA 14. 11. 2018: Dobětice
    Brandtova, Ježkova, Poláčkova
    ČTVRTEK 14. 11. 2018: Dobětice
    Krajní, Nad Točnou, Oty Pavla, Pod Rozhlednou, Šrámková
    PONDĚLÍ 19. 11. 2018: Dobětice
    Kmochova, Nad Březnem, Rabasova

 

  1. etapa, Mojžíř, Neštěmice
    ÚTERÝ 20. 11. 2018:

    J. Plachty
    STŘEDA 21. 11. 2018:
    Hlavní, Horní, K Haldě, Strážná, U Fary, Vodařská, Žitná
    ČTVRTEK 22. 11. 2018:
    Na Skalce, Peškova, Picassova
    PONDĚLÍ 26. 11. 2018:
    Ryjická, Sibiřská
    ÚTERÝ 27. 11. 2018:
    Akátová, Dubová, Hluboká, Květinová, Na Výšině, Pod Úvozem, Sportovní, Zelená, Tři Kříže
    STŘEDA 28. 11. 2015:
    Jánského, Májová, Milešovská, Opletalova, Studentská, Turistická, U Radnice, Národní, Mlýnská, Seifertova, U Tonasa, Veslařská, V Ústraní, Železná
  2. etapa, Krásné Březno
    ČTVRTEK 29. 11. 2018: sídliště Pod Vyhlídkou

    Čechova, Ke Třem křížům, Obvodová, Rozcestí
    PONDĚLÍ 3. 12. 2018: Krásné Březno ul. mezi Keplerovou a Krčínovou
    Neštěmická (sídliště Pod Vyhlídkou), Keplerova, Na Rybníčku, Na Sklípku, U Pivovarské zahrady
    ÚTERÝ 4. 12. 2018: Krásné Březno
    l. máje, Čelakovského, Družstevní, Erbenova, Husova, Hřbitovní, K Mlýništi, Karolíny Světlé, Krátká, Na Vinici, Podmokelská, Příkopy, U Potůčku, U Studánky, V Doubravě
    STŘEDA 5. 12. 2018: Krásné Březno okolo ul. Nový svět
    Matiční, Na Břehu, Postranní, Růžová, Svádovská, Nový svět, Pekařská, Plavecká
    ČTVRTEK 6. 12. 2018 : Krásné Březno, ul. mezi Krčínovou a Neštěmickou
    Anežky České, Dr. Horákové, Janáčkova, Jungmannova
    PONDĚLÍ 10. 12. 2018: Krásné Březno, ul. Výstupní, Žežická a Neštěmická
    Dvojdomí, Neštěmická 1 a 3, Přemyslovců, Žežická
    ÚTERÝ 11. 12. 2018: Krásné Březno, oblast mezi ul. Drážďanská a Přístavní
    V Oblouku, Vojanova, Drážďanská, Křižíkova, Na Náspu, Na skládce, Přístavní, V Háji, Výstupní, Zolova

1 komentář u Kalendář odvozu odpadů – II. pololetí 2018

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*