Kam na rozsvícení vánočního stromku tento víkend?

  •  

Advent se blíží a města i obce se chystají na slavnostní a tradiční rozsvěcení vánočních stromečků.  Kam se můžete vydat už o tomto víkendu?

Vánoční strom se v Ústí na Lidickém náměstí rozsvítí už tuto neděli v 18 hodin. V rámci zahájení Ústeckých Vánoc se od 16 hodin představí Anička Slováčková či Dan Hůlka. Těšit se můžeme, kromě rozsvícení vánočního stromu, i na ohňostroj s překvapením. Slavnostním rozsvícením vánočního bude zahájen program Ústeckých Vánoc, který bude tradičně pestrý a bohatý.

Také v Trmicích se vánoční stromek slavnostně rozsvítí v neděli. Od 17 hodin se naproti městskému úřadu můžete těšit na zajímavý program, výrobky dětí z MŠ a ZŠ a posílání dopisů Ježíškovi (dopisy s sebou) pomocí balónku.

Netradiční den na rozsvícení vánočního stromku zvolili v Chlumci. Vánoční stromek rozsvítí na náměstí, v úterý v 17 hodin za zpěvu Chlumeckého dětského sboru a Chlumeckého pěveckého sboru. Kromě poslechu vánočních koled se můžete od 15 hodin občerstvit u stánkařů svařákem, pochutnat si na klobásách, nakoupit drobné dárečky nebo vánoční dekorace.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*