Kam vyrazit o víkendu?

Zoo Ústí nad Labem
  •  

Kam vyrazit v Ústí a okolí o víkendu? Přinášíme několik tipů.

21. 5.

Já JůTuber LIVE – 15:00, Dům kultury – kino. První živá divadelní show s JůTubery na světě. Nakoukni za oponu fenoménu zvaný YouTube. Myslíš si, že divadlo je nuda? Tohle je divadelní revoluce! Staň se i Ty úspěšným JůTuberem a zjisti, jak se chovat bezpečně na internetu. Dozvíš se, jaká byla nejúspěšnější videa na YouTube.  Odkud pochází fenomén JůTuberů a jak by mělo vypadat virální video. Prozradíme Ti, jak se stal slavným nejsledovanější JůTuber světa PewDiePie. Jak jsme se slavnými stali my a jaké jsme měli dětství. Proč jsme tvořili knihu Já, JůTuber? Můžeme Ti pomoct stát se jedním z nás. Pojď si užít on-line svět na prkna, která znamenají svět.  Přijď za námi do divadla.

Navštivte končíčí výstavy v ústeckém muzeu. do 22/5 Genocida Romů v době 2. světové války, do 22/5 Zlomená Křídla, do 22/5 Lukáš Houdek – Umění zajíbej, umění dosídlit, do 22/5 Holubí pošta

Zoo Ústí nad Labem. Do 26. června můžete navštívit výstavu Kaktusů a sukulentů a masožravých rostlin, kterou pořádají ústečtí pěstitelé, umístění poblíž spodního vchodu před správní budovou. Kromě výstavy probíhá i prodej výpěstků a semenáčků.

22. 5.

Čajů fest
– 11:00 až 22:00 hodin. Zahradu Českého rozhlasu Sever opět provoní vůně čajů a atmosféra čajové kultury. Můžete se těšit na čajovny z celé ČR, čajovou keramiku, čajové obřady, workshopy, masáže, bohatý kulturní program, který zabaví i ty nejmenší samozřejmě s ochutnávkou čajů. Vstupenka/Čajenka – 100 Kč (obsahuje 8 ochutnávek čaje + kalíšek) Děti – zdarma. Letos poprvé návštěvníci prostřednictvím ochutnávek vyberou nejlahodnější čaj Čajů festu, čajovna, která tento čaj uvaří, obdrží novou čajovou keramiku.

17:00 Astrid Lindgren: Děti z Bullerbynu – představení v ústeckém Činoherním studiu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*