Kdo viděl v neděli večer Ramba?

Kriminalisté šetří úmrtí muže známého pod přezdívkou Rambo. Ten byl nalezen v centru města bez známek života před půlnocí 16. září. A předběžné výsledky z místa nálezu a ohledání těla nenasvědčovaly o cizím zavinění.

„V současné době proběhla soudní pitva, jejíž předběžné výsledky prozatím nestanovily přesnou příčinu úmrtí muže. Ke konečnému vyjádření soudního lékaře je potřeba dalších zkoumání z oboru toxikologie a histologie,“ popisuje Alena Bartošová, tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje.

Naposledy byl muž známý jako Rambo viděn v cca 17:00 hodin, kdy přecházel ulici Revoluční ve směru od Lidického náměstí k bývalému autobusovému nádraží. Tam se měl pohybovat spolu s dalšími osobami, patrně bezdomovci. Mezi nimiž údajně došlo k hádce a fyzickému napadení.

„V průběhu počátečního šetření kriminalisté zjistili poznatek, který by mohl směřovat ke spáchání možného trestného činu v souvislosti se zemřelým mužem. Z tohoto důvodu se policisté obracejí na občany se žádostí o pomoc,“ dodává policejní mluvčí.

Kriminalisté proto žádají občany, kteří se pohybovali v neděli 16. září v době mezi 17:00 až 23:00 hodinou poblíž bývalého autobusového nádraží v Ústí nad Labem a viděli tam muže s přezdívkou Rambo, aby jim poskytli svědectví. Důležití jsou zejména svědci, kteří zaznamenali nějaký konflikt mezi osobami. Pokud někdo incident viděl, může zavolat na linku 158 nebo kontaktovat jakoukoli policejní služebnu.

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*