Kdo viděl v neděli večer Ramba?

  •  

Kriminalisté šetří úmrtí muže známého pod přezdívkou Rambo. Ten byl nalezen v centru města bez známek života před půlnocí 16. září. A předběžné výsledky z místa nálezu a ohledání těla nenasvědčovaly o cizím zavinění.

„V současné době proběhla soudní pitva, jejíž předběžné výsledky prozatím nestanovily přesnou příčinu úmrtí muže. Ke konečnému vyjádření soudního lékaře je potřeba dalších zkoumání z oboru toxikologie a histologie,“ popisuje Alena Bartošová, tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje.

Naposledy byl muž známý jako Rambo viděn v cca 17:00 hodin, kdy přecházel ulici Revoluční ve směru od Lidického náměstí k bývalému autobusovému nádraží. Tam se měl pohybovat spolu s dalšími osobami, patrně bezdomovci. Mezi nimiž údajně došlo k hádce a fyzickému napadení.

„V průběhu počátečního šetření kriminalisté zjistili poznatek, který by mohl směřovat ke spáchání možného trestného činu v souvislosti se zemřelým mužem. Z tohoto důvodu se policisté obracejí na občany se žádostí o pomoc,“ dodává policejní mluvčí.

Kriminalisté proto žádají občany, kteří se pohybovali v neděli 16. září v době mezi 17:00 až 23:00 hodinou poblíž bývalého autobusového nádraží v Ústí nad Labem a viděli tam muže s přezdívkou Rambo, aby jim poskytli svědectví. Důležití jsou zejména svědci, kteří zaznamenali nějaký konflikt mezi osobami. Pokud někdo incident viděl, může zavolat na linku 158 nebo kontaktovat jakoukoli policejní služebnu.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*