Knihovna ve čtvrtek otevře své brány veřejnosti

  •  

Severočeská vědecká knihovna po více než měsíci ve čtvrtek 3. prosince otevírá všechna svá výpůjční oddělení a pobočky. Umožnil to posun do 3. stupně PES.

„Knihovna bude až na drobné změny fungovat v běžné provozní době, na kterou jsou naši uživatelé zvyklí. Veškeré informace o otevírací době a preventivních opatřeních naleznou čtenáři na našich webových stránkách www.skvul.cz, “ říká k obnovení provozu knihovny její ředitelka Jana Linhartová s tím, že akce budou prozatím nadále probíhat pouze online, jinak ale čtenáři můžou v knihovně využívat většinu běžných služeb.

„Stejně jako na jaře apeluji jak na kolegy v knihovně, tak na naše čtenáře, aby nepodceňovali dodržování preventivních opatření, dezinfikovali si ruce, pohybovali se v prostorách knihovny se zakrytými dýchacími cestami a dodržovali bezpečné dvoumetrové rozestupy. Zároveň čtenáře prosíme, aby se v knihovně zdržovali jen po nezbytně nutnou dobu a aby, v případě že onemocní, odložili návštěvu knihovny na jindy,“ doplňuje Jana Linhartová.

Severočeská vědecká knihovna musela být z důvodu nepříznivé epidemiologické situace od 22. října uzavřena. Měsíc od uzavření knihovna poskytovala své služby pouze online, od pondělí 23. listopadu pak k velké radosti čtenářů mohly v obou hlavních budovách knihovny i na všech pobočkách vzniknout výdejní okénka.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*