Koronavirus zrušil tradiční akce na Severní Terase

  •  

Bohatý kulturní kalendář Městského obvodu Severní Terasy zredukovala pandemie koronaviru. Z plánovaných akcí se uskutečnil druhý ročník plesu Severní Terasy. Další akce musela obvodní radnice zrušit bez náhrady, u některých se jedná o novém termínu.

Nekonalo se oblíbené Pálení čarodějnic a zrušený byl i plánovaný městský překážkový běh Urban Challenge, běh Barvám neutečeš nebo zábavně sportovní akce pro rodiny s dětmi Závody kočárků.

„Za zrušené běhy hledáme náhradní termíny na podzim, ale ten už je v Ústí hodně právě běžecky nabitý. Běží se tradiční půlmaraton a z jara se na podzim přesouvá i Run Tour,“ vysvětluje místostarosta Severní Terasy Pavel Dufek a dodává: „Náhradní termín se podařilo najít pro zrušený open air koncert padesátičlenného orchestru Severočeského divadla.

“První akcí, která by se v Centrálním parku mohla uskutečnit je Grilfest koncem července. A koncem srpna Den Severní Terasy. „Pokud situace dovolí, tak by se tyto plánované akce uskutečnily. Součástí oslav Dne Severní Terasy by se konal open air koncert,“ doplňuje starosta obvodu Jaroslav Šimanovský s tím, že osud těchto akcí zatím také není jistý, záleží na rozhodnutí vlády.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*