Koronavirus zrušil už přesunutý ples sportovců

  •  

Ples sportovců zrušila několikrát pandemie koronaviru a ani letos se konat nebude. Podle pořadatele Romana Eckerta šestadvacátý ročník plesu, který se měl konat 20. března 2020 a byl přesunut na 5. září 2020 a ze září znovu přesunut na 19. března letošního roku byl s konečnou platností vzhledem k situaci zrušen bez náhrady.

„Je mi to velice líto a věřím, že se někdy v budoucnu opět sejdeme na této velké sportovní párty a na tuto nelehkou dobu budeme jen s trpkým úsměvem vzpomínat,“ říká Roman Eckert a dodává pokyny pro vrácení vstupenek.

„Prosím všechny, kteří si na ples zakoupili vstupenky, aby je vraceli od 15. února do 3. března a od 15. března do 31. března. Volejte na mobil 602 450 366 od 12:00 do 18:00 hodin. Při vrácení vstupenek, které jste si zakoupili, vám budou vráceny peníze. Netýká se to vstupenek, které byly darované jako sponzorský dar. V termínu od 4. do 14. března prosím nevolejte, nejsem přítomen v místě bydliště. Po 31. březnu už nebude brán zřetel na reklamaci vrácení peněz za vstupenky.“


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*