Krajská zdravotní má novou tiskovou mluvčí

Foto: KZ
  •  

Jana Mrákotová je novou tiskovou mluvčí společnosti Krajská zdravotní. Ta spravuje nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově.

Jana Mrákotová přichází z vydavatelství Extra Online Media, kde měla jako šéfredaktorka na starost server G.cz, který se zaměřuje na zpravodajství, publicistiku a kulturu. Byla dlouhá léta spojená s Prima Group, kde zastávala mimo jiné post vedoucí life-stylové komunikace. V rámci Primy působila také jako její mluvčí. Stejný post zastávala i v pražské Thomayerově nemocnici.

 


  •  

1 komentář z Krajská zdravotní má novou tiskovou mluvčí

  1. Dobrý den,dnes jsem byl se svým otcem na očkování proti covidu v nemocnici v Usti nad Labem.Byl jsem překvapen,že.to bylo na infekčním od.a tak v malých prostorách kde po aplikaci vakcíny sedělo na malém prostoru 2o až 25 oslovených.Chodba ouzka tak že lidi chodili sem a tam.Vym že za to zaměstnanci nemůžou ale.je to ostuda.
    Máme jít až 12.3 kdy je očkování přesunuto do budovy B,tak jsem zvědavý jestli to budou také tak těsně prostory. Díky za odpověď Vlastimil Sova Chlumec.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*