Krajský přebor v karate

Foto z krajského vyhodnocení klubů , Iveta Vondráková
  •  

Na poslední soutěži krajské sezóny získali závodníci  karate Sport Union, ze středisek Ústí nad Labem a Lovosice, nejvíce medailí a zaslouženě, v součtu všech tří soutěží (ÚRP Ústí n. L., ÚRP Memoriál M. Šianského Louny a Krajský přebor v České Lípě), vybojovali jasné prvenství, mezi kluby Ústeckého a Libereckého kraje.

„V České Lípě jsme startovali oslabeni o tým „A kumite“, který si společně s talentovanými žáky, plnil povinnosti reprezentace na mezinárodní soutěži a semináři reprezentace v Pardubicích. O to je cennější zisk prvenství s novými  a začínajícími závodníky. Ti zabrali na 110 procent. Máme hodně nových talentů a věnujeme jim veškerou pozornost. Vyplácí se to. Děkuji trenérům Čepičkovi, Bandasovi za přípravu závodníků v kata a Kisovi a D. a P. Nechybovi, za disciplínu kumite. Je to výsledek kolektivní práce obětavých a zkušených trenérů. Jsem rád, že nám to funguje“, sdělil šéftrenér klubu Josef Rajchert, trenér týmu „A kata“.

Druhá skupina závodníků stanula mezi 360 soutěžícími na Zimním stadionu v Pardubicích na 7.mezinárodní Pardubice Open. I jim se výrazně dařilo.

 

Výsledky:

1.místa Daniel Drábek 2x, Petr Podrábský, Veronika Konášová, Laura Husáková, Tereza Chobotová,

2.místa Tereza Chobotová, Dominik Nechyba

3.místa Lenka Kovářová, Jan Bednář, Kimi Zita, Michal Polák

„Měli jsme lehké i těžké zápasy, konkurence byla výborná,  prázdninami jsme tak úspěšně zúročili celoroční přípravu“, pochvaloval si trenér Nechyba. „Nadstavbou pak bylo soustředění reprezentace s množstvím výměn soupeřů. To celkově přispívá k našemu dalšímu růstu“, dodal.

Josef Rajchert, Sport Union Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*