Letňák zaplní Family festival

  •  

Již podruhé ožije areál Letního kina v Ústí nad Labem akcí pro celou rodinu s názvem Family festival. V sobotu 27. května si na jednom místě užijete skvělou zábavu, ochutnáte výborné jídlo a poslechnete báječnou muziku. Na hlavním pódiu se po celý den budou střídat hudební kapely, které vás nenechají ani chvíli sedět. Na úvod vystoupí kapela Youlie následovaná skupinou Celest & Charles. Pokračovat bude zpěvačka Debbi a český rapper Lippo. Ve večerních hodinách vás roztančí Martina Pártlová se svou kapelou.

Vaše chuťové pohárky nezanechá klidné pestrá nabídka jídla a pití, ze které budete moci ochutnávat po celý den. Na výběr budou např. indonéské či africké speciality, burgery, langoše, pizza, belgické hranolky, sladké churros a mnoho dalšího. Děti se mohou těšit na zmrzlinu, čokoládu či palačinky. K pití bude připravena káva, pivo nebo míchané drinky.

Neméně zajímavý bude další doprovodný program. Své kuchařské umění vyšperkujete během kuchařských workshopů. Vyzkoušet budete moci přípravu thajských jarních závitků, sushi, italského rizota a dezertu. Originální vzpomínku si odnesete z tematického fotokoutku. Na děti čekají nafukovací atrakce, héliové balónky a malování na obličej. Těšit se mohou také na dvě Divadla Krabice Teplice. Pomyslným finále a závěrem dne bude večerní světelná show. Vstup na akci je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*