Letošní Interporta bude v září

  •  

Letošní mezinárodní hudební soutěž Interporta byla přeložena z června na září. Uskuteční se 17. až 19. září a tak jako v předchozích letech, na open air scéně u Laguny v Centrálním parku na Severní Terase.

„Předpokládáme, že zářiový termín umožní regulérní průběh soutěže za účasti všech postupujících účastníků soutěže i hostů, včetně těch zahraničních. Původní červnový program dozná drobných změn ve vystoupení českých profesionálních hostů, neboť některé kapely nemají v uvedených dnech volný termín. Diváci však rozhodně nebudou o nic ochuzeni“, sděluje předseda Interporty Josef Vejlupek.

Soutěž Interporty však proběhne podle původního plánu. “V hlavní mezinárodní interpretační soutěži jsou již všichni finalisté známí, v autorské soutěži Junior song přibyde ještě finalista soutěže Talent Country rádia, respektive nejúspěšnější autor „Talentu„ do věku 33 let. Tato soutěž již začátkem června skončila, ještě však čekáme na oficiální vyjádření programového vedení Country rádia, které je garantem regulérnosti výsledků této rozhlasové soutěže, “ dodává šéf soutěžní části Jindřich Šrejber.

Na Interportě letos uvidíme folk, country i trampské kapely z pěti zemí Evropy, poprvé si na Interportě zahrají hosté ze Švédska. Švédská country kapela Highway 40 dokonce patří mezi favority letošní soutěže.

Pořadatelé jsou připraveni dodržovat v průběhu celé akce všechna hygienická a další bezpečnostní opatření, která budou v tu dobu stanovena. Vstupenky na Interportu budou od poloviny srpna v předprodeji v prodejní síti www.vstupenkyusti.cz.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*